Tam 30 yıldır başarıyla hizmet vermeye devam eden Taşpınar Mağazaları, ülke genelinde 30 geniş mağaza ve 80 bin metrekare satış alanı ile sektörün ileri gelenleri arasında yerini almaktadır.

Sayısı 850’ye varan deneyimli personeli ile kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlamakta ve satış deneyimlerini müşterilerden gelen geri bildirimlerle her geçen gün daha iyiye taşımaktadır. Taleplerinizi kolayca iletebileceğiniz iletişim kanallarını da her gün çeşitlendirip geliştirmektedir.

Elektronik, Beyaz Eşya, Mobilya, YatakBaza, Küçük Ev Aletleri, Tekstil  ve Züccaciye olmak üzere pek çok farklı alanda seçenek sunan Taşpınar Mağazaları, geniş ürün yelpazesi ve çeşitliliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Bugüne kadar 1 milyondan fazla haneyle etkileşim kuran Taşpınar Mağazaları, her geçen gün müşteri ağını genişletmektedir. Elden taksit fırsatları ve kartsız alışveriş avantajıyla evinizin ihtiyacı için gereken her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Başkentin dört bir yanında yer alan Taşpınar Mağazaları ile bundan 30 yıl önce çıktığımız yolda hayallerimizi gerçekleştirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Taşpınar’da eviniz için her şey var!