ARZUM AR3058 BREW'N TAKE KİŞİSEL FİLTRE KAHVE MAKİNESİ SİYAH

Ürün Kodu: 010101

ARZUM

ARZUM AR3058 BREW'N TAKE KİŞİSEL FİLTRE KAHVE MAKİNESİ SİYAH


Arzum Ar3058 Brew’N Take Kişisel Filtre Kahve Makinesi

Küçük ev aletleri dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Arzum, filtre kahve tutkunları için pratik sonuçlar sunan kişisel filtre kahve makinesini beğeninize sunuyor. Filtre kahve makinelerine yeni bir soluk getiren Arzum AR3058 Brew'N Take Kahve Makinesi, gittiği her yere yanında taşımak isteyenler için geliyor.

Arzum Brew'N Take ile Filtre Kahveni Yanında Taşı

  • Arzum Brew'N Take, kişisel kullanımlar için özel olarak üretilen 410 ml kapasiteli paslanmaz çelik bardağı sayesinde kahvenizi gittiğiniz her yere taşıyabilmenizi mümkün kılıyor.
  • Paslanmaz çelik kaplama sayesinde kahveniz 3 saate kadar sıcak kalıyor. İster trafikte beklerken isterseniz de sabah yürüyüşlerinizde kahveniz, uzun süre size eşlik ediyor.
  • Kompakt tasarıma sahip Arzum Brew'N Take, mutfağınızda diğer kahve makinelerine kıyasla daha az yer kaplayarak pratik bir kullanım sunuyor.
  • Arzum Brew'N Take, kahvenizin içinde su olmadığında pişirme işlemini engelleyen bir emniyet sistemine sahiptir. Susuz kalmayı engelleyen bu sistem, güvenli kullanımın yanında olası unutkanlıklara karşı da koruyucu bir önlem oluyor.
  • Kolay çıkarılabilir ve yıkanabilir filtreye sahip Brew'N Take, filtre temizleme işini daha pratik bir hâle getiriyor.

Güçlü Teknik Özellikler

  • Güç: 750 W
  • Kapasite: 410 ml
  • Emniyet Sistemi: Susuz Çalışmayı Engelleyen Emniyet Sistemi
  • Renk: Siyah
  • Çıkarılabilir Filtre

Küçük Ev Aletlerinde Yılların Tecrübesi: Arzum

Yerli bir marka olarak 1966’da kurulan Arzum, yarım asır boyunca Türkiye’de hemen her eve girerek başarısını daha sonra uluslararası bir boyuta taşımıştır. Tasarım ve yaratıcılığını teknoloji ile birleştiren marka, tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler ortaya koyarak onların hayatlarını değiştirmeyi hedeflemiştir. 50’yi aşkın yıldır Türkiye’nin küçük ev aletleri sektöründe ilklere imza atan marka, yeni nesil teknolojilerle ürettiği tasarımlarla sektöre de yön vermektedir.


Menşei :İthalGüç :750 WKapasite :410 MlDamlama Önleyici Sistem :YokIsıtıcı Taban :YokEmniyet Sistemi :Susuz Çalışmayı Engelleyen Emniyet SistemiDiğer :Komple Paslanmaz Çelik Termos Bardak, 3 Saate Kadar Sıcak Tutabilme
 
 
 
Cam HazneYok
Damlama EmniyetiYok
Fincan Kapasitesi1
Güç (W)750
Otomatik KapanmaYok
RenkSiyah
Su Isıtıcı Kapasitesi (ml)410
Su Seviyesi GöstergesiYok