Mobilya

Mobilya Modellerinde En Çok Tercih Edilen Markalar ve Şık Tasarımlara Ulaşmak İçin Hemen Tıklayın.

Markalar
Fiyat Aralığı
0,00 TL
69.990,00 TL



Dekorasyon ürünlerinde en ön planda yer alan mobilyalar sadece evlerde değil iş alanlarında da aktif olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle ister eviniz ister iş alanlarınızı tasarımlamak için farklı mobilya türlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ülkemizde mobilya markaları konusunda son derece gelişmiş ve farklı tarzlara ve farklı modellere göre mobilya takımı üreten firma bulunmaktadır. Tarzları ve özelliklerine göre farklılık göstermesinin en önemli nedeni ise farklı firmalar tarafından üretilen ürünlerin kullandıkları malzemelerin kalitesi, özellikleri ve boyutlarıdır.

Mobilya modelleri her markaya göre değişkenlik gösterir. Bu değişkenliklerin en önemli özellikleri ise mobilya fiyatlardır. Farklı firmalar tarafından farklı amaçlar için üretilen mobilyalar, hayatımızın hemen hemen her alanında aktif olarak kullandığımız ürünleri içermektedir. Bu nedenle dünya tüm insanlar tarafından tercih edilen ve kullanılan mobilya ürünleri bulunmaktadır. Bu kadar geniş ürün yelpazesine sahip olmaları nedeniyle firmalar birbirleriyle rekabet etmek amacıyla bazı dönemlerde mobilya kampanyaları düzenleyerek kullanıcıların dikkatini çekmek istiyor. Yapılan bu kampanyalarla birlikte hem kendi markalarını daha fazla kişiye tanıtmış oluyorlar hem de yeni ürünlerini tanıtıyorlar. Ayrıca özellikle yaz dönemlerinin gelmesiyle birlikte düğün paketi mobilya ürünleri de her marka tarafından aktif olarak tercih edilen bir kampanya modelidir. Hem kullanıcıların dikkatlerini üzerlerine çekmek hem de ucuz mobilya satışını gerçekleştirerek her kullanıcının beğenisine ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu markalardan en bilindiği ve ülkemizde popüler bir üretici olan ise Ankara mobilya firmasıdır. Hemen her şehirde bulunan Ankara mobilya bulundukları şehirlerde satışının yanı sıra Ankara siteler mobilya olarak ta başkentte satış gerçekleştirmektedir. Oldukça kaliteli ürünlerin yanı sıra dayanıklı ve farklı tasarımları ile ön plana çıkan firmalar arasında yer almaktadır.

Ülkemizde mobilya mağazaları alanında yüzlerce üretici firma bulunmasının en büyük avantajı ise her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak mobilyaların bulunmasının yanı sıra her bütçeye uygun ürünlerin de üretilmesidir. Oldukça modern tasarımlara ve kalitelere sahip mobilyalar daha yüksek fiyata satılırken, standart mobilyalar ise daha uygun fiyatlara göre satılmaktadır.

Mobilya Modelleri

 1. Duvar ünitesi: Duvar ünitesi son dönemlerde en popüler mobilya ürünleri arasında yerini almış durumda. Bunun nedeni ise hem televizyonunuzun bulunduğu bölgenin daha iyi bir alan oluşmasını sağlarken aynı zaman da farklı tasarımlara ve kullanım amaçlarına göre üretilen modelleri sayesinde birden fazla ürünün duvar ünitesinde bulunan alanlara konulmasıdır. Ayrıca açık ve kapalı olan duvar üniteleri, son dönemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Kapaklı olan modelleri ise temizlik konusunda son derece hassas olan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Her kullanıcının zevkine, ihtiyaçlarına ve boyutlarına göre duvar ünitesi bulması mümkündür.
 2. Ekmeklik: Mutfaklarda en önemli mobilya ürünleri arasında yer alan ekmeklik modelleri, tek gözlü ya da çekmeceli olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Çekmeceli modelleri son dönemlerde farklı tasarımları, üretim aşamasında kullanılan malzemeleri ile dikkat çekmektedir. Tek gözlü olan ekmeklik modelleri mutfakların farklı alanlarında kullanmanıza olanak tanırken, çekmeceli olan modelleri ise ekmek dışında kuru bakliyat ya da baharatların muhafaza edilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca farklı boyutlarda olmasıyla birlikte tekerlekli olan modelleri sayesinde istediğiniz yere kolay bir şekilde hareket ettirmenize olanak tanımaktadır.
 3. Genç Odası: Genç odası özellikle çocuklar tarafından tercih edilen ve kendilerini en rahat hissettikleri alanlardır. Bu nedenle genç odası modellerini satın alırken çocuklarınızın isteklerini göz ardı etmeden karşılamaya çalışın. Erkek çocukları genç odalarında genellikle mavi, gri ve beyaz rengi tercih ederken kız çocukları ise genç odalarını genellikle pembe renkli genç odalarını daha fazla tercih etmektedir.
 4. Kanepe: Kanepeler oturma odaları ve salonlar gibi alanlarda kullanılan mobilya türüdür. Hemen her evde bulunan kanepe modelleri farklı tasarımlara ve renklere göre kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Evde olduğumuz alanlarda en fazla zaman geçirdiğimiz ürünler arasındadır ve genellikle tekli olarak satılmaktadır.
 5. Koltuk Takımı: Koltuk takımları son dönemlerde en popüler mobilya ürünleri arasında yer almaktadır. Ev dekorasyonu açısından büyük bir öneme sahip olan koltuk takımları, ev dekorasyonunda en dikkat çekici mobilya ürünleri arasında yerini almaktadır.
 6. Köşe Takımı: Köşe takımları sadece evlerde değil aynı zaman da kafe, restoran, ofisler, balkonlar ve mutfaklarda da aktif olarak kullanılmaktadır. Ayrıca iki duvarın birleştirmek isteyenler için farklı tasarımlara ve özelliklere göre köşe takımı modellerini bulmak mümkündür.
 7. Mutfak Masa Sandalye: Geçmiş dönemlerde yemekler yer sofralarında yenirken son dönemlerde bu durumu mutfak masa ve sandalyeleri almaktadır. Oldukça rahat olmaları sebebiyle tercih edilen mutfak masa sandalyeleri, mutfak dekorasyonu için son derece önemli bir yere sahiptir.
 8. Sehpa: Ev dekorasyonunda en küçük ve en önemli mobilya ürünlerinin arasında sehpalar bulunmaktadır. Ülkemizde özellikle misafirlerin geldiği durumlarda çay ya da kahve ikramlarının konulması amacıyla sehpalar kullanılır. Farklı renklerin ve tasarımların yanı sıra 3 – 4- 5’li olmak üzere farklı sehpa modelleri bulunmaktadır.
 9. Yatak Baza Başlık Grup: Yatakların en dikkat çekici ürünleri arasında başlıklar gelmektedir. Ayrıca uyku esnasında rahat edebilmek için yattığımız yatağın ve bazanın da son derece kaliteli ve rahat olması gerekir. Sadece rahatlık değil yatak odalarının tasarımları ve dekorasyonları için de bu ürünler kullanılırken farklı firmalar tarafından üretilen farklı kalitelerde yatak baza başlık modelleri bulunmaktadır.
 10. Yatak Odası: Yatak odaları günün yorgunluk ve stresin atılması amacıyla uyuduğumuz belki de en önemli alanların başında gelmektedir. Yatak odası modelleri aynı zaman da gün içinde en fazla zaman geçirdiğimiz alanların başında geldiği için dekorasyonu ve konforu en üst düzeyde olacak şekilde tasarlanır. Bu nedenle yatak odasında bulunan her bir mobilyanın son derece kaliteli ve uzun süreli kullanımlar için dayanıklı olmasına özen gösterin.
 11. Yemek odası: Yemek odası birbirinden farklı lezzetlerin tüketildiği en özel bölgelerdir. Yemek odası modelleri tarzını ve ince detayları kom binleyebileceğiniz en önemli alanlardan bir tanesidir. Bu alanda tercih edilen bütün mobilyalar, gerek tasarımları gerekse konforları ile en ön planda olmalıdır. Birbirinden konforlu sandalyelerin yanı sıra farklı tasarımlara ve renklere sahip yemek masaları ile evinizin en özel alanını oluşturabilirsiniz. Ülkemizde farklı markalara tarafından üretimi gerçekleştirilen yemek odası takımları, ister set olarak isterseniz tek ürün olarak satın alabilmenize olanak tanımaktadır.