Ev Tekstili

Ev Tekstili Modellerinde En Çok Tercih Edilen Markalar ve Şık Tasarımlara Ulaşmak Çok Uygun Fiyatlar ve Cazip Ödeme Seçenekleriyle Taşpınar'da.

Markalar
Fiyat Aralığı
0,00 TL
14.380,00 TLTekstil ürünleri giyim ve ev tekstil ürünleri olmak üzere iki farklı gruba ayrılmaktadır. Ev tekstil ürünleri, havlu, nevresim takımı gibi evinizde oldukça fazla kullanabileceğiniz eşyaları kapsamaktadır. Yatak odası ev tekstil ürünleri denildiğinde akla gelen ürünler arasında alez modelleri, perde halı, çarşaf takımları vb. ürünler yer almaktadır. Ayrıca ev içinde tekstil ürünü olarak kullanılan sadece yatak odası değildir. Banyo, salon, mutfak ve yatak odası gibi evin her odasına kullanılan ürünler bulunmaktadır.

Yatak odasında kullanılan ürünler bu alandaki konforu ve rahatlığı sağlamaktadır. Nevresim takımı ve yastık kılıfları hem temiz olması amacıyla hem de uyku için kullanılan en önemli ürünlerdir. Ayrıca yatak odasında kullanılan yastık modelleri gibi ürünlerin daha geç kirlenmesi amacıyla yastık kılıfları kullanılmaktadır. Bu nedenle bu ürünleri satın almadan önce uyku sağlığınızı ön planda tutarak daha kaliteli ve daha temiz olmasının yanı sıra mevsime göre sizin daha konforlu ve rahat edebileceğiniz kumaşları tercih edebilirsiniz.

Çeyiz seti son dönemlerde evlilik hazırlığında bulunan çiftler için hazırlanmış birbirinden özel ürünlerin bir araya geldiği gruptur. Çeyiz seti modellerinin içinde ev tekstil ürünlerinin yanı sıra bornoz takımı, mutfaklarda kullanılacak küçük ev aletlerinin yanı sıra uyku seti, tost makinesi gibi ürünler bulunmaktadır. Ayrıca tekli olarak satın alabileceğiniz birbirinden farklı tasarımlara ve renklere göre bornoz modelleri de bulunmaktadır.

Ev Tekstil Ürünleri Modelleri

Yatak tekstil oda ürünlerinde ise yatak odasında kullanılan ürünlerin bir araya geldiği grup olarak bilinmektedir. Bu nedenle tekstil ürünlerinin hangi odada kullanıldığının yanı sıra nerede ve içinde kullanılan malzemelere göre farklı gruplar oluşturmaktadır. Banyoda kullanmanız için havlu çeşitleri ya da bornoz takımı modelleri bulunurken salonunuzda kullanmak ve salonunuzu daha farklı bir hava katmak amacıyla salon takımı ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca son dönemlerde ev tekstil ürünlerinde oldukça popüler olan ve her zevke hitap etmesinin yanı sıra farklı tasarım, model ve boyutlarına göre pike takımı modelleri de tercih edilmektedir.

Yatak örtüsü ise yatak odalarının en özel ürünleri arasında yer almaktadır. Hem yatakların daha az kirlenmesi sağlanırken aynı zaman da daha iyi bir görünüm elde etmek amacıyla yatak örtüsü tercih edilmektedir. Farklı boyutlara, modellere ve renklere göre üretildiği için her bireyin zevkine ve bütçesine göre yatak örtüsü modelleri bulunmaktadır. Ayrıca özellikle kış dönemlerinde tercih edilen yorganlar içinse birbirinden özel yorgan modelleri bulunur. İçinde kullanılan malzemenin kalitesinin yanı sıra oldukça hafif olmaları nedeniyle uykunuzu en rahat ve konforlu şekilde almanızı sağlayacaktır. Ev tekstil ürünleri arasında yetişkin bireylerin yanı sıra bebek ürünleri de bulunmaktadır. Farklı sembol ve figürler ile süslenen bebek yorganları, halıları ve battaniye ev tekstil ürünlerinin en önemli ürünleridir.

Ev Tekstil Ürünleri Fiyatları

Yatak odası tekstil arasında fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Bu fiyat farklılıkları tekstil ürünlerinin modellerine, içinde bulunan malzemelere ve kalitelerine göre değişiklik görülmektedir. Ülkemizde her bütçeye göre farklı kalitede ve farklı tasarımlara göre ev tekstil ürünü bulunur. Farklı markalar tarafından üretilen ürünlerin özelliklerine göre üretildikten sonra kullanıcıların beğenisine ve talebine sunulmaktadır. Ev tekstil ürünlerinin fiyatlarını etkileyen en önemli özellikleri arasında ise ürünlerin ne olduğu, üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi, kaç kişilik olduğu ve boyutları fiyatları etkilemektedir. Örnek vermek gerekirse yatak örtüsü ile bornoz takımı fiyatları bir değildir. Bunun yanı sıra nevresim takımı fiyatları ile mutfak ürünlerinin bulunduğu çeyiz seti arasında büyük fiyat farklılıkları bulunmaktadır.

Ev Tekstil Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev tekstil ürünü satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı konular mevcuttur. Bu konuların başında ise tekstil ürününün sizin evinize uyup uymayacağıdır. Göz zevkinize göre hitap eden ve diğer eşyalarınız ile bütünlük sağlaması ev tekstil ürünlerinin en önemli özellikleri arasındadır. Ayrıca nevresim takımı satın aldığınızda bunun yastık yüzleri ile uyumlu olup olmaması yatak odanızdaki tasarım için çok önemlidir. Banyonuzda kullanacağınız havlu ile duş aldıktan sonra hem kurulanmak hem de evde rahat bir şekilde gezebilmeniz için satın alacağınız bornoz takımı farklı tasarım ve renklere göre ayrılırsa bütünlük sağlamaz. Ayrıca ev tekstil ürünü satın alırken en önemli dikkat edilmesi gereken konu ise ürünlerin kalitesidir. Bu ürünleri uzun süreli kullanacağınız kaliteli almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Ev Tekstil Markaları

Ülkemizde onlarca ev tekstil üretimi yapan marka bulunmaktadır. Bu markalar farklı alanlar için üretim yapmasının yanı sıra her biri farklı kalitede ve farklı özelliklere sahip ev tekstil ürünü üretmektedir. Örneğin x firması mutfak ev tekstil ürünü üretimi yaparken y markası ise banyo ev tekstil üretimi yapmaktadır. Ancak kaliteli bir ev tekstil ürünü satın almak isterseniz kendisini ispatlamış markaları tercih edebilirsiniz.

Ev Tekstil Eşyası

Ev tekstil eşyası denildiğinde oldukça geniş bir alan gelmektedir. Bu nedenle yatak odası için nevresim takımı, uyku seti ve yastık gibi ürünler gelirken banyo ev tekstili denildiğinde ise bornoz ve havlu gelmektedir. Ayrıca salon ev tekstili denildiğinde ise pike takımı, koltuk örtüsü gibi ev tekstil ürünleri gelmektedir. Ev tekstil ürünleri ülkemizde genellikle set ya da özel kampanyalar olarak satışı gerçekleştirilmesinin yanı sıra yılın her sezonunda bireysel satışları da yapılmaktadır. Ancak siz ev tekstil eşyalarını toplu bir şekilde ya da normalden daha ucuza almak isterseniz firmalar tarafından yapılan özel kampanyaları ya da çeyiz seti ürünlerini takip etmeniz gerekmektedir. Ancak çeyiz seti içinde bulunan ürünleri beğenmediğiniz durumlarda ise bireysel olarak bu ürünleri satın alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise set olarak satılan ürünler tekli ürünlere göre daha uygun fiyata gelmektedir.