ARZUM AR4088 OLIMPIA POWER CYCLONE FİLTRELİ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE TARÇIN

Ürün Kodu: 90610

ARZUM

ARZUM AR4088 OLIMPIA POWER CYCLONE FİLTRELİ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE TARÇIN

10.390,00 TL4AAAA
 
Performans

 

Her kategoride A Sınıfı ! Arzum Olimpia Power enerji verimliliğinde, sert zemin temizliğinde, halı temizliği ve toz tutmada 4A sınıfı performansıyla hem etkili hem de yüksek verimli bir temizlik sağlar.

 

DAYANIKLI TELLİ HORTUM

 

Arzum Olimpia Power, geliştirilmiş ergonomisi ile hareket kabiliyetine sahip telli hortumu sayesinde uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlar.

ALLERJENLERE İZİN YOK!

 

Yüksek teknolojiye sahip H.E.P.A 13 filtre, süpürgeyle çekilen havadaki tozlar ve alerjenlere karşı temiz hava çıkışı sağlar. 2 aşamalı filtreleme sistemi sayesinde tozları %99,9 oranında hapseder.

 

MAKSİMUM PERFORMANS 
Minimum Ses

 

Olimpia Power, hem siz hem de sevdiklerinizin rahatı için yüksek performansının yanında oldukça da sessizdir. Minimum hız ayarında çalıştırıldığında sadece 65dB, maximum hız ayarında çalıştırıldığında ise sadece 72 dB ses oluşur.

CYCLONE EXTREME

 

Arzum’un Cyclone Extreme teknolojisiyle tanışın. Cylone Extreme, yüksek emiş gücüyle derinlemesine temizlik sağlar, size temiz evin keyfini çıkarmak kalır.

 

LED GÖSTERGE

 

Olimpia Power’ın LED göstergesi, motor koruyucu filtrenin tıkanması veya boru ve fırçada oluşacak tıkanıklarda size uyarı vererek performansını korur.

ELEKTRONİK EMİŞ GÜCÜ AYARI

 

Olimpia Power’ın, elektronik emiş gücü ayarı sayesinde kontrol sizin! Kolay kullanım için tasarlanan emiş gücü ayarıyla her zemine uygun olarak makinanız ayarlanabilir.

 

TEK TUŞLA PRATİK 
Kolay Kullanım

 

Tek tuşla çıkar, tek seferde boşalt ! Tek tuşla çıkarılabilen ve kolay boşaltılabilen 2.2 Litrelik geniş toz haznesi sayesinde temizliğe ara vermeden bütün temizliği bitirin.

TURBO BAŞLIKLA 
Derinlemesine Performans

 

Halılarda görünmeyen toz ve tüyleri ona bırakın. Temizlenebilir turbo başlık, ucundaki fırçalar sayesinde halılarda derinlemesine temizlik sağlar.

 
 

KULLANIM KOLAYLIĞI VE TASARIM ÖDÜLLÜ 
Arzum Olimpia Power

 

Ürünümüzle gurur duyuyoruz ! Almanya’da düzenlenen ve dünyanın en prestijli yarışmalarından olan Plus-X ‘ten, Tasarım ve Kullanım Kolaylığı dallarında 2 büyük ödül almıştır.

 

 

 

 

Özellikler

Toz Toplama HaznesiTorbasız – Cyclone Extreme
Enerji SınıfıA
Sert Zemin PerformansıA
Halı PerformansıA
Toz YaymaA
Motor Gücü899 W
Toz Haznesi Kapasitesi2,2 Litre
Kablo Uzunluğu7 m
Çalışma Yarıçapı10 m
Ses Seviyesimin. 65dB (A) max. 72dB (A)
FiltreH.E.P.A. 13 filtresinin daha uzun süre temiz kalmasını sağlar; toz ve alerjenlerin havaya karışmasını önler.
AksesuarDar uçlu boru, toz alma fırçası ve koltuk süpürme başlığı
Hortum TipiTelli Hortum