ARZUM AR5073 GOLDSTİL SAÇ KURUTMA MAKİNESİ

Ürün Kodu: 015392

ARZUM

ARZUM AR5073 GOLDSTİL SAÇ KURUTMA MAKİNESİ


ARZUM AR5073 GOLD STİL 2000W SAÇ KURUTMA MAKİNESİ

Isı Ayarı: Var
Dar Başlık: Var
Güç (Watt): 2000
Soğuk Hava: Var
Asma Kancası: Var
Hız Ayarı: 2 Kademe
Difüzör: Var

Kademeli Hız Ayarı
2 kademeli hız ayarı sayesinde Arzum AR5073 Gold Stil Saç Kurutma Makinesi ihtiyacınıza uygun olarak saçlarınıza hava üfler. Bu sayede daha kısa süre içinde saçlarınızı kurutabilirsiniz. Daha etkili ve verimli bir kullanım sunar.

Soğuk Hava Üfleme
Arzum AR5073 Gold Stil Saç Kurutma Makinesi soğuk hava üfleme özelliği sayesinde daha esnek bir kullanım alanı sunar. Bu sayede saçınızı şekillendirmek istediğinizde size kolaylık sağlar.

Isı Ayarlama İmkanı
2 kademeli olarak ısı ayarlama imkanı sayesinde Arzum AR5073 Gold Stil Saç Kurutma Makinesi ile ihtiyacınıza uygun sıcaklığı kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Düşük veya yüksek ısı ile saçlarınızı kurutmanız veya şekil vermeniz daha etkili olur.

Yüksek Güçlü Performans
2000 W güç ile çalışan Arzum AR5073 Gold Stil Saç Kurutma Makinesi daha kısa süre içinde saçlarınızı kurutmanızı sağlar. Bu sayede etkili bir şekilde çalışarak uzun saçları veya çok ıslak saçları bile rahatlıkla kurutur.

Dar Başlık
Arzum AR5073 Gold Stil Saç Kurutma Makinesinin dar başlığı ile daha etkili bir kurutma yapabilirsiniz. Bu sayede saçlarınıza şekil vermek daha kolaydır. Aynı zamanda dar başlığı ısıyı yalıttığı için saçlarınıza ve saç diplerinize zarar vermez.

Garanti Ömrü
24 aylık garanti süresi sayesinde Arzum AR5073 Gold Stil Saç Kurutma Makinesi ile oldukça güvenceli bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Güven vermesinin yanı sıra daha uzun ömürlü kullanım yapmanızı sağlar.