CASPER VİA G5 64 GB SMART PHONE CEP TELEFONU DERİN MAVİ

Ürün Kodu: 017023

CASPER

CASPER VİA G5 64 GB SMART PHONE CEP TELEFONU DERİN MAVİ


Bakış Açınızı Genişletin

Damla çentik tasarımı ile uçtan uca çerçevesiz ekrana sahip VIA G5, 20:9 görüntü oranı ile daha geniş içerik görüntülemeyi sağlar. 1600*720 ekran çözünürlüğü, 450 nit ekran parlaklığı ve en akıllı IPS Incell  teknolojisiyle ekran görüntüleri artık daha net ve daha canlı! 

  • 6,52"Damla Çentik HD+ Ekran
  • %88Ekran Gövde Oranı
  • 450nitEkran Parlaklığı
  • IPSIncell Ekran Teknolojisi

Hayata Farklı Bakın

Casper VIA G5’te bulunan üç kamera ile birbirinden farklı fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. 13 MP ana kamera ile eşsiz kalitede fotoğraflar çekebilir, 2MP bokeh kamerasıyla da istediğiniz detayı öne çıkarır ve fotoğraflarınıza sanatsal bir dokunuş getirebilirsiniz. 114° geniş açılı kamerası ileyse en görkemli sahneleri kaydedebilirsiniz.

  • 13MPAna Kamera
  • 2MPBokeh Kamerası
  • 5MPGeniş Açı Kamerası

Hayal Gücünüz Kadar Geniş

Casper VIA G5’in geniş 114° arka lensi ile panoramik görüntüler yakalayabilir, dar alanlarda daha geniş manzaralar fotoğraflayabilirsiniz. 

2MP Derinlik Kamerası

VIA G5 akıllı telefon, 2MP kamerası, daha profesyonel ve farklı fotoğraf deneyimleri için istediğiniz yere odaklanmanızı sağlayarak daha iyi çekimler yapmanızı sağlar.

Yapay Zeka Çağını Yakalayın

Yapay zeka destekli sahne tanıma teknolojisi ile fotoğraf çekimlerinizde; yiyecek, portre, meyve, bitki, hayvan, gün doğumu, mavi gökyüzü, gece gibi 8 farklı kategoriyi tanıyabilir.

8MP Ön Kamera

Casper VIA G5’in 8MP ön kamerasında bulunan yüz güzelliği ve HDR mod özelliği sayesinde sosyal medya için birbirinden zengin fotoğraflar çekebilirsiniz.

Tüm Gün Güç Sizinle

5000 mAh bataryası ile iki güne varan kesintisiz kullanım! Gün boyunca video çekmeniz, yayın yapmanız, paylaşmanız ve oyun oynamanız için gereken tüm gücü sağlar. VIA G5 ile kesintisiz 12 saat video izleyebilir ya da 38 saat müzik dinleyebilirsiniz.

Holografik Efektli Tasarım

Ay taşı beyazı ve derin mavi renkleri ile en trend renk seçeneklerine sahip VIA G5, holografik gökkuşağı geçişli arka yüzeyi, arka dizayna yerleştirilmiş olan parmak izi tarayıcısıyla her açıdan kusursuz ve enerjik bir tasarım sunar.

Anı Yaşayın, Saklamayı Ona Bırakın

Casper VIA G5, anlarınıza odaklanmanızı sağlayan bir işlemciye ve geniş bir depolama alanına sahiptir. Gelişmiş 8 çekirdekli bir işlemci ve 3GB DDR4 RAM ile uygulamalarınız için daha akıcı bir deneyim sağlarken, 64GB dahili hafıza ile de anılarınızı biriktirmek için size gerekli saklama alanı sunar. 

  • 3GBDD4 RAM
  • 64GBDahili Hafıza

Android 10 ile En Güncel Versiyon

En güncel sistem olan Android 10’a sahip VIA G5, daha kişisel kullanım sağlarken birbirinden farklı özellikleri ile de yeni keşifler sağlar. 

Parmak İzi ile Telefonunuz Güvende

Arka dizayna entegre olan parmak izi tarayıcısı, parmak izinizi tanıyarak cep telefonunuza ve bilgilerinize güvenle ulaşmanızı sağlar.