CASPER VİA S 64 GB BEYAZ CEP TELEFONU

Ürün Kodu: 007272

CASPER

CASPER VİA S 64 GB BEYAZ CEP TELEFONU


Ekran Boyutu6.2''
Çözünürlük720x1520
Dahili Hafıza64 GB
Artırılabilir HafızaVar
RAM3 GB
Arka Kamera13 MP + 2 MP
Ön (Selfie) Kamera13 MP
Bağlantı4,5G
SIM KartNano-Sim
Pil3500 mah
İşlemci Çekirdeği8 Çekirdek

19-09/03/aciklama1.jpg 

Işıkların Dansı

Şafak Mavisi, İstiridye Beyazı ve Uzay Siyahı renk seçenekleri görsel bir şölen sağlıyor. Mavi, mor ve yeşil renginin göz alıcı geçişleri, metalik yansımaları ile ortaya çıkan Şafak Mavisi VIA S, farklı tonları mükemmelce birleştiriyor. İstiridye beyazından gelen saf renk ve uzayın derinliklerinden gelen siyah renk ise tasarımda olağanüstü deneyimler sunuyor.

6.22’’ HD+ Damla Çentik

6.22’’ HD+ damla çentik geniş ekranı ile Casper VIA S, her açıdan kolay görünüm sağlar. Ekran teknolojisindeki bulunan doğal renkler günlük rutin uygulamalarınızdaki kullanım rahatlığını artırır.  %82 ekran gövde oranı sayesinde görüntü detaylarını artık daha net ve kolay yakalarsınız.

19-09/03/aciklama2-1567494922.png

 Incell Ekran ile Daha Fazla Netlik

Incell IPS ekranı diğer IPS ekran tiplerine göre daha beyaz, net ve parlak bir görsel deneyimi sunar.  İçeriklerinizi takip ederken daha kaliteli bir ekran deneyimi ve üstün ekran performansı sağlar.

Elinizdeki Hafiflik

Casper VIA S geniş ekranı ve yüksek batarya kapasitesine rağmen sadece 165g ağırlığı ile rahat kullanıcı deneyimi sağlıyor. Yeni jenerasyon özel tasarımı da kullanım alışkanlığınızı yeni bir seviyeye konumlandırıyor.

Yapay Zekalı Ön Kamera Sistemi

Casper VIA S’te bulunan 13MP Yapay Zekalı ön kamera sayesinde selfielerinizi çok daha yüksek çözünürlükle  çekersiniz. Sosyal medya hesaplarınız için göz kamaştırıcı fotoğraflarınız olur.

19-09/03/aciklama3-1567494913.png

Çift Kamera Performansı
 
Casper VIA S’te bulunan 13+2MP arka kamera sistemi sayesinde portre ve detay gerektiren tüm fotoğraflarınız daha çarpıcı. Yapay zeka algoritması ile renkleri otomatik ayarladığı için, size sadece fotoğrafı çekmek kalır. Fotoğraf odağının arkasında flulaştırmak istediğiniz alanı dilediğiniz gibi özelleştirin.

Arttırılmış Gerçeklik ile Eğlenceli Fotoğraflar

Casper VIA S’te bulunan Portre AR Çıkartma özelliği, hem arka kamera, hem de ön kamera sistemlerinde çalışır. AR çıkartmalar ile birçok mod sayesinde çok daha eğlenceli fotoğraflar yakalarsınız.

3500mAh Batarya ile Uzun Süre Kullanım

Casper VIA S, günlük işlerinizde, oyun oynarken veya fotoğraf çekerken batarya endişelerinizi ortadan kaldırır. 3500mAh batarya tüm gün boyunca ve ikinci güne hazırlanırken hep yanınızda olur.

Üstün Batarya 0ptimizasyonu

 CASPER VIA S 12 nanometre işlemci mimarisi sayesinde günlük kullanım gerektiren uygulamalar sırasında batarya tasarrufu sağlayarak yüksek batarya seviyesine ortak olur.  İşlemci teknolojisi 2.5 kata kadar daha fazla optimizasyon sağlayarak daha fazla batarya kullanım süresi sağlar.

2.0GHz İşlemci ile Yapay Zeka Performansı 

Casper VIA S’te bulunan 2.0GHz yüksek işlemci, 3GB RAM ile entegre çalışarak yüksek performans sağlar. Performansından ödün vermeksizin akıcı bir şekilde uygulamalarınızda geçişler yapar.