FAKIR CHAIZEN CAY MAKINASI ROSİE

Ürün Kodu: 004462

FAKIR

FAKIR CHAIZEN CAY MAKINASI ROSİE

2.999,00 TL


Fakir Chaizen Çay Makinesi Rosie

Tiryakilere ve çay içme keyfine düşkün olanlar için özel olarak tasarlanan Fakir Chaizen Çay Makinesi Rosıe modeli, en lezzetli çayları hızlı ve pratik şekilde demleme imkânı sunar. Ev, yazlık, ofis ve iş yeri gibi elektriğin bulunduğu her mekânda yerleşim dekorunuzu tamamlayan Fakir Çay Makinesi oldukça şık bir üründür. Modern teknoloji kullanılarak üretilen yüksek performanslı çaycı modeli, geniş ailelere ve kalabalık misafirlere yapacağınız çay sunumunu eksiksiz olarak karşılamanızı sağlar.

Gelişmiş Özellikli Fakir Chaizen Çay Makinesi  

 • Tek tuş fonksiyonu ile kolayca açılıp kapanabilen Fakir Chaizen Çay Makinesi, kullanıcılara hızlı ve pratik çay demleme imkânı sunar.
 • Gizli su ısıtıcı rezistansı bulunan modern tasarımlı ürün, kireçlenme ve elektrik kontağı gibi risklere karşı emniyetlidir.
 • Su kaynatma haznesi, demliği ve çay filtresi kaliteli çelik materyalinden üretildiği için paslanmayan özelliktedir.  
 • Su kaynatma ve demlik ünitesi damlatmayan özel tasarımlı ağızlığı sayesinde hem çayın hem de kaynar suyun damlamasını önler.
 • Yeni nesil teknoloji tasarımlı Fakir Çay Makinesi kontrollü sıcak tutma fonksiyonuna sahip olduğu için, demlenen çayın sıcaklığını ve tazeliğini uzun süre korur.
 • Çift kademeli emniyet mekanizmasıyla donatılan fonksiyonel cihaz, aşırı ısınma ve susuz çalışma durumlarına karşı güvenli kullanım olanağı sağlar.

Ürünün Öne Çıkan Teknik Özellikleri

 • Güç: 1800 Watt
 • Demlik ve Su Isıtıcı Kapasitesi: 1 L
 • Demlik ve Su Isıtıcı Materyali: Paslanmaz Çelik
 • Aşırı Isınma ve Susuz Çalışmama Emniyeti: Var
 • Kapanma Fonksiyonu: Otomatik
 • İkaz Göstergesi: Işıklı LED Ekran

Kullanıcı ve Çevre Dostu Marka Fakir 

Elektrikli ev gereçleri sektörünün dünyaca tanınmış markası Fakir, 1933 yılında Almanya'nın Stuttgart kentinde kurulmuştur. Tüm ailelerin elektrikli ev aletleri konforuyla tanışmasını hedefleyen firma, attığı istikrarlı adımlar sayesinde tasarladığı kaliteli ve ekonomik cihazları onlara ulaştırmayı başarmıştır. Yenilikçi teknolojiyi adım adım takip eden Fakir, kullanıcı ve çevre dostu özelliklere sahip elektrikli alet modelleri üreterek cihazlarını dünyanın birçok ülkesine ihraç eder.


Fakir Chaizen Çay Makinesi Rosıe, kalabalık aileler ve misafir ağırlamayı sevenler için pratik bir çay hazırlama ürünü olarak öne çıkar. Fakir tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan çay makinesi elektrik ile çalışır. Sahip olduğu güvenlik donanımları ile de çay keyfi esnasında yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı önlem alır. Fakir çay makinesi, hafif yapısı ile kolay taşınabilir ve farklı alanlarda kolayca çay demlenmesini sağlar. 

Aşırı Isınmaya Karşı Önlem

- Fakir Chaizen Çay Makinesi Rosıe üzerin pek çok güvenlik donanımı bulunur. Bunlardan birisi aşırı ısınmaya karşı güvenlik sistemi olarak öne çıkar.

- Ürünün üzerinde yer alan bir diğer önlem susuz kaynatmaya karşı güvenlik sistemi şeklindedir. Ayrıca üründe otomatik kapanma özelliği de mevcuttur.

- Fakir Chaizen Çay Makinesi sıcak tutma özelliği vardır. Bu sayede demliğiniz dolu olduğu sürece sıcak çay içebilirsiniz.

- Fakir tarafından üretilen çay makinesi tek tuşla çalışır. Elektriğin olduğu herhangi bir yere koyabilir ve çaylarınızı buradan kolayca servis edebilirsiniz. 

- Fakir Chaizen Çay Makinesi'nin demliği ve su ısıtıcısı damlamaya önleyen ağza sahiptir. Ayrıca ürünün demliği, su ısıtıcısı ve çay süzgeci paslanmaz çelikten üretilir.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

• Güç (W) : 1800 Watt

• Demlik Malzemesi: Paslanmaz Çelik

• Otomatik Kapanma: Var 

• Aşırı Isınma Güvenlik Sistemi: Var 

• Susuz Kalma Güvenlik Sistemi : Var 

100 Yıla Yaklaşan Tecrübe

Fakir markası 1933 yılında Almanya'da faaliyete geçmiştir. Markanın kurulduğu şehir ise Sttutgart'tır. Fakir markasının ismi Familie kısaltması ile markanın kurucusu olan Kicherer'in soy isminin birleşmesi ile oluşmuştur. Familie kelimesi ise Almanca'da aile anlamına gelir. Fakir 1978 yılına kadar Alman iç piyasasına yönelik çalışmıştır. Daha sonra diğer ülkelere açılmaya karar veren Fakir, 1985 yılından bu yana Türkiye'de de ürünlerini kullanıcılarla buluşturur.


Tipiçay Makinası/ ChaizenGüç (Watt)1800Demlik Malzemesipaslanmaz ÇelikDemlik Kapasitesi1 LSu Isıtıcı Malzemesipaslanmaz ÇelikÖzel Demlik AltlığıSıcak Tutma FonksiyonuvarTek Tuş İle Çalışma ÖzelliğivarKilitlenebilen Demlik KapağıÇay Süzgecipaslanmaz ÇelikÇayı Kendi Kendine Demleme ÖzelliğiSu Seviye GöstergesiyokOtomatik Kapanma ÖzelliğivarKablo Sarma YuvasıvarGösterge IşığıvarDamlamayı Önleyen Demlik Ve Su Isıtıcısı AğzıvarSu/Kireç FiltresiSu Isıtıcı Kapağıdemlik Kapağı ,Su Isıtıcısındada KullanılabilirSu Isıtıcısı Olarak Kullanılabilme ÖzelliğivarAşırı Isınma Ve Susuz Kaynatmaya Karşı Güvenlik SistemivarRenk Seçeneğirosie ,Turquoise, Violet ,Rouge,İnox
 
 
 
Çay FiltresiVar
Demlik Kapasitesi (L)1
Demlik MalzemesiÇelik
Gövde MalzemesiÇelik
Güç (W)1800
Otomatik KapanmaVar
RenkPembe
Su Isıtıcı Kapasitesi (L)2
Su/Kireç FiltresiVar
Susuz Çalışma EmniyetiVar