FAKIR CULİNA CHEF ROBOT MİXER ROSİE

Ürün Kodu: 008139

FAKIR

FAKIR CULİNA CHEF ROBOT MİXER ROSİE


Fakir Culina Chef Rose 1000 W 5 lt Mutfak Şefi

Fakir Culina Chef 1000W 5 lt Mutfak Şefi – Rose ev mutfaklarında kullanılmak amacıyla tasarlanan mutfak robotudur. Hamur karıştırma konusundaki becerisi ile beğeni toplayan Fakir Culina Chef sıvı karıştırma opsiyonu ile de size lezzetli kokteyller hazırlamayı vadediyor. Az yer kaplayarak çok iş yapan Mutfak Şefi, zarif tasarımı ve rose rengiyle de mutfağınıza estetik bir görünüm kazandırıyor.

Neden Culina Chef’i Seçmelisiniz

Hamur yoğurma fonksiyonuna eklenen iki aparatlı karıştırma stili ile geleneksel hamurlarımıza en yakın kıvamı yakalayan Fakir Culina Chef hızlı ve pratik kullanımını ile beğeni topluyor. Eliptik rotasyon tekniğiyle yoğurduğu hamurlarla en lezzetli poğaçalarınızı yapabilir evde ekmek yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Kremalarınızı ve yumurtalarınızı 6 değişik hız kademesi sayesinde ihtiyacınıza göre çırpabilir ve arzu ettiğiniz kıvamda hazırlayabilirsiniz. Frape, kokteyl ve diğer sıvı karışımlarınızı hazırlarken Culina Chef’in size sunduğu geniş hacim ve farklı hız alternatiflerinin keyfini çıkarabilir, deneysel karışımlar elde edebilirsiniz.

Fakir Culina Chef’in Önemli Özellikleri

  • Çok fonksiyonlu kullanımı ile mutfakta size zaman kazandırıyor.
  • Geniş hacimli karıştırma kapları sayesinde aynı anda 24 yumurtaya kadar çırparak çok kalabalık gruplarınızı ağırlamakta size hız kazandırıyor.
  • Kaymaz tabanı ile zemine sağlam tutunan Fakir Culina Chef yüksek devirli kullanımlarda dahi güvenli bir kullanım sunar.
  • Ürünü, paslanmaz çelik karıştırma aparatları ve haznesi ile uzun yıllar deforme olmadan kullanabilirsiniz.
  • Karıştırma kapağı sıçrama ve taşmaları engellerken şeffaf tasarımı ile de malzemelerinizi görmenizi sağlıyor.

Teknik Özellikler

Güç: 1000 Watt

Hız Kademesi: 6 Kademe

Cam hazne kapasitesi: 5 litre

Paslanmaz Çelik hazne kapasitesi: 5 litre

Hamur Kapasitesi: 2 kg