FAKIR FILTER PRO TOZTORBASIZ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE BORDEAUX

Ürün Kodu: 008484

FAKIR

FAKIR FILTER PRO TOZTORBASIZ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE BORDEAUX

16.590,00 TL


Fakir Filter Pro 800W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Bordeaux


 


 


Fakir markasının geliştirdiği Filter Pro 800W model toz torbasız elektrikli süpürge, modern teknolojiyi evlere getiriyor. Hijyen konusunda büyük başarı sağlayan elektrik süpürgesi, 8 kademeli filtre özellikli ESF fonksiyonu sayesinde havada bulunan partikülleri de emiyor. Ayrıca 2 katmanlı motor koruma filtresi de olan süpürge modeli, kullanıcılara uzun soluklu bir kullanım vadediyor.

Fakir Filter Pro 800W Elektrikli Süpürgeyle Üst Düzey Temizlik

  • Turbo aparatı ile tüm zeminlere uyum sağlayan süpürge, LED ışıkları sayesinde yerde bulunan ince tozların görülebilmesine imkân tanıyor.
  • Ionizer teknolojisi sayesinde havaya gönderilen negatif yüklü iyonlar havadaki ince toz, alerjen, organizma gibi partiküllerin aşağı düşmesini sağlar.
  • Dayanıklı yapısıyla dikkat çeken Farkir Pro 800W model elektrikli süpürge bünyesinde çelik telle desteklenmiş çift katmanlı bir hortum barındırır.
  • Toz haznesi 4,5 litre ve kablo uzunluğu 8 metre olan süpürgeyle kolay kullanım elde edilirken aynı zamanda 65dB çalışma sesi optimum sınırlar içerisinde kalır.
  • Cyclone, polen, elektrostatik, HEPA, aktif karbon ve hava çıkış filtresi gibi gelişmiş filtreleme özellikleriyle donatılan Fakir marka süpürge, kullanıcılara üst düzey temizlik sunar.

Teknik Özellikler

Maksimum Motor Gücü: 800 watt

Emiş Türü: Kuru

Toz Torbası: Yok

Toz Kapasitesi: 4,5 litre

EPA/HEPA Filtre: Var

Net Ağırlık: 7,5 kilogram

Teknoloji Harikası Fakir Ürünleriyle Konforlu Yaşam

Fakir Hausgeräte, H. Wilhelm Kicherer tarafından Almanya Stutgart’ta kurulan Fakir markası, 1933 yılından bu yana üretim çalışmalarına eder. Almanca Familie ve Kicherer soyadından türeyen Fakir, Türkiye’de büyük başarılara imza atmıştır. Isıtıcı, vantilatör, buharlı temizleyici, şofben, ütü, akıllı pişirici, nem alma cihazı, hava temizleyici, nemlendirici veya küçük ev aletleri gibi birçok ürün geliştiren Fakir, özellikle elektrik süpürgesi alanında öncüler arasına girmiştir.

 
 
 
Hepa FiltreVar
Motor Gücü (watt)800
Ses Seviyesi (dB)65
Su HaznesiYok
Toz Hacmi (L)4,5
Toz HaznesiVar
Toz TorbasıYok
Turbo BaşlıkVar
Ürün RengiBordo