FAKIR REMATRİX DİKEY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE GOLD

Ürün Kodu: 010731

FAKIR

FAKIR REMATRİX DİKEY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE GOLD


Fakir Rematrix 650 W Dik Elektrikli Süpürge Gold

Hijyenik bir ev ya da iş yerine ulaşmanın yolu temizlik ile gerçekleşir. Dikey elektrik süpürgeleri ile pırıl pırıl bir yaşam alanı oluştururken aynı zamanda kullanım pratikliği konusunda da fark yaratır. Evinizdeki toz ve kirlerden kısa sürede kurtulmak için Fakir Rematrix 650 W Dik Elektrikli Süpürge Kırmızı modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Fakir Rematrix ile kusursuz bir şekilde ev ya da ofisinizi temizleyebilirsiniz. 

Konforlu Temizliğin Adresi Fakir Rematrix

Sadece ev ve ofisler için tasarlanan Fakir Rematrix, rahat bir temizlik anlayışı için oldukça ideal bir üründür. Gerek tasarımı gerek kullanım kolaylığı sebebi ile sıklıkla tercih edilen dik elektrikli süpürge, uğraş gerektirmeden temizlik yapmanızı sağlar.

Neden Fakir Rematrix Dik Elektrikli Süpürgeyi Tercih Etmelisiniz?

Fakir Rematrix teknik özelliklerinin sunduğu avantajlar ile kullanıcılara ergonomik bir kullanım imkanı tanır. 

  • Elektrik süpürgesini halı, mobilya, yatak ve sert zeminlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Filtre takılıyken çalıştırmanız gereken süpürge ile toz kaldırmadan temizlik yapabilirsiniz.
  • Süpürgenin temizliğini toz filtreyi çıkarıp hazneyi boşaltarak gerçekleştirmelisiniz. Toz filtre çerçevesinin takılı olduğu bez filtreyi de silkeleyerek temizlemelisiniz.
  • Hepa filtre havada bulunan toz ve polen gibi partiküllerden temizleyerek alerjik insanlara karşı oldukça faydalıdır.
  • Ses seviyesinin düşük olması sebebi ile gürültü endişesi olmadan rahat bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Tertemiz Ortamların Sahibi Fakir Rematrix'in Teknik Detayları

  • Motor Gücü: 650 Watt
  • Ses Seviyesi: 76 dB
  • Hepa Filtre: Var
  • Renk: Kırmızı
  • Kablo Boyu: 5 metre

Teknolojiyi Evlere Taşıyan Marka: Fakir

Wilhelm Kicherer tarafından 1933 yılında, Almanya'nın Stuttgart kentinde kurulan Fakir, kısa sürede Almanya geneline yayılmıştır. 1985 yılında Türkiye pazarına girerek ürün yelpazesini genişletir. Dünyada 80 ülkede faaliyet gösteren marka, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların beğenisi kazanır. 


"Fakir Rematrix Dik Elektrikli SüpürgeBu cihaz, sadece hafif ev ve ofis kullanımı için tasarlanmıştır.Cihazı farklı bir amaç için kullanmak, cihaza zarar verecektir.Cihaz, sert zeminlerin, halıların, döşenmiş mobilyaların, yatakların temizliğinde kullanılır.Cihazın kusursuz çalışması için filtrenin takılmış olması gerekir.Cihazı sadece Fakir’in orijinal aksesuarları ile kullanınız. Cihaz bunların dışındaki amaçlar için kesinlikle kullanılmamalıdır.Aşağıda belirtilen yetkisiz kullanım durumlarında, cihaz zarar görebilir ya da yaralanmaya yol açabilir;• Bu cihaz akli dengesi yerinde olmayan kişilerin ya da bu tip cihazları kullanmak için yeterli bilgisi olmayan kişilerin kullanması için uygun değildir.Bu tip kişilerin cihazı kullanmasına kesinlikle izin vermeyiniz.• Cihaz bir oyuncak değildir. Bundan dolayı çocukların bu cihazı kullanmalarına izin vermeyiniz ve cihazı çocukların yanında kullanırken daha dikkatli olunuz.• Paketin içinden çıkan, poşet ve karton gibi maddeleri çocuklardan uzak tutunuz.Aksi takdirde çocuklar bu maddeleri yutmak suretiyle kendilerine zarar verebilirler, özellikle ambalaj poşetleri ile oynamaları boğulma riski oluşturabilir.TEKNİK ÖZELLİKLERŞebeke voltajı: 220-240VNominal frekans: 50/60 HzAnma Gücü: 650 WToz Hazne Kapasitesi : 1 ltSes gücü seviyesi: 76 dBKablo Boyu : 5 mtKullanım Ömrü: 10 YılTutma Sapı Tutma Sapı Anahtarı ON/OFF açma anahtarı Gövde süsleme plastiği Toz haznesi çıkartma anahtarı Gövde Plastiği Filtre (Toz Torbası) Toz Haznesi Spürge BaşlığıToz haznesinin boşaltılması• Elektrikli süpürgenizi her zaman, toz filtresi takılıyken çalıştırınız.• Cihazınızı maksimum performansla ve uzun süre kullanabilmeniz için, her kullanımdan sonra toz haznesi boşaltılıp temizlenmelidir.a)Yer aparatını çıkarttıktan sonra, toz haznesi açma tuşuna basarak hazneyi açınız.b) Toz filtresi ağzındaki yuvarlak motor koruyucu süngeri çekerek çıkartınız.c) Hazne içerisindeki toz filtresini çıkartarak hazneyi boşaltınız.d) Toz filtre çerçevesine takılı bez filtreyi silkeleyiniz.e) Toz filtresini hazneye tekrar takıp, yuvarlak motor koruyucu süngeri de iterek yerine yerleştirdikten sonra toz filtresini hazne içerisine oturtunuz.f) Hazneyi ana gövdeye takınız."
 
 
 
Hepa FiltreVar
Motor Gücü (watt)650
Ses Seviyesi (dB)76
Su HaznesiYok
Ürün RengiGold