FAKİR SPEED QUADRO BLACK&SİLVER 1000W BLENDER SETİ

Ürün Kodu: 031636

FAKIR

FAKİR SPEED QUADRO BLACK&SİLVER 1000W BLENDER SETİ


Güç1000 W
Değer220-240V~50/60Hz
Hız AyarıBastıkça Hızlanan
Turbo FonksiyonEvet
Doğrayıcı Bıçak Sayısı2
Blender Bıçak Sayısı4
Hazne Kapasitesi1500 ml
Ölçü Kabı900 ml
Doğrayıcı Hazne MalzemesiBPA Free
Ürün Ağırlığı2,47 kg
Ürün Boyutları42 x 20 x 23,5 cm

Fakir Speed Quadro Blender Set ile mutfakta harikalar yaratma vakti. Kesme, doğrama ve çırpma gibi işlemlerinizi tek tuşla yapmaya başlayarak size yardımcı olan ürün sayesinde kısa sürede birçok yemeği hazırlayabilirsiniz. Klasik yöntemlerin çok ötesinde teknoloji ile tasarlanan ürün, ergonomik tutuş özelliğiyle sizi asla yarı yolda bırakmayacak. Fakir Speed Quadro Blender rengiyle mutfağınızın havasını değiştirirken zamanınızı efektif kullanmanıza yardımcı olur ve lezzetli sofralar hazırlamanıza imkan sunar.

Bastıkça Hızlanan Gelişmiş Tasarım

Fakir Speed Quadro Blender, 1000 W motor gücüyle çalışır. Performansını zirveye taşıyan bıçaklarla tasarlanmış ürün, diğer blender setlerinden farklı olmak üzere 2 farklı rende aparatına sahiptir. Bu özelliği ile blender setlerine farklı bir boyut kazandıran ürün dilimleme ve rendeleme işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Bastıkça hızlanan hız ayarı sayesinde istediğiniz hız ayarını seçip işlemlerinize devam edebilirsiniz. Kontrolün tamamen sizde olduğu ürün, güvenli kilit sistemiyle tasarlanmıştır. Bu sayede işlemleriniz sırasında olası kazaların önüne geçebilirsiniz.

Fakir Speed Quadro Blender Set; 4 bıçaklı blender başlığı, 2 bıçaklı ve BPA içermeyen 1500 ml doğrayıcı hazne, çırpma teli ve rende aparatıyla birlikte gönderilir. Zengin aparatları sayesinde mutfaktaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bastıkça hızlanan teknolojisinin yanında turbo fonksiyonu ile de hızınıza hız katabilir ve mutfakta harik