FİSSLER VİTAQUİCK 6LT RED DÜDÜKLÜ TENCERE

Ürün Kodu: 14469

FISSLER

FİSSLER VİTAQUİCK 6LT RED DÜDÜKLÜ TENCERE


Fissler Vitaquick Red Düdüklü Tencere 6 Lt

Fissler, ürünlerinde sunduğu kusursuz işçilik, şık tasarım ve kullanım kolaylığı ile mutfakta geçireceğiniz zamanı daha konforlu hale getirmeyi amaçlar. Fissler Vitaquick Red Düdüklü Tencere 6 Lt geniş iç hacime sahiptir ve paslanmaz çelik malzemeden üretilir.

Mutfağınızdaki İki Asırlık Alman Tecrübesi 

Yüksek kalitesi ile mutfağınıza üstün Alman teknojisini getirerek zamandan ve enerjiden tasarruf yapmanızı sağlayan Fissler Vitaquick Red Düdüklü Tencere, özel alüminyum taban iç yapısı sayesinde mükemmel ısı dağılımını ve korunmasını sağlar. Fissler Düdüklü Tencere ile besinler doğru ısıda ve diğer düdüklü tencerelere kıyasla çok daha kısa sürede pişirilirler.

Fissler’e özel tasarlanmış tencere kenarları ile kapak üzerindeki metal parça doğru pozisyona geldiğinde özel bir kilit sistemi oluşturarak kolay bir şekilde kapanır. Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman duyulan klik sesiyle tutacak üzerindeki işaret kırmızıdan yeşile dönerek güvenli bir şekilde kitlenir ve doğru şekilde basınç oluşturur. Aşırı ısınma sonucunda güvenlik sistemi devreye girerek kapaktaki lastiğin düşmesini ve fazla basıncın tahliye edilmesini sağlar. Böylelikle tencere içerisinde patlamaya karşı özel güvenlik sistemi oluşturarak patlama riskini tamamen ortadan kaldırır.

Şık, Ergonomik ve Her Zaman Mükemmel

  • İki pişirme seviyesine sahip olan Fissler Vitaquick’in hassas ayarı ince sebzeler veya balık gibi nazik yiyecekler için, hızlı ayarı ise etler ve sulu yemekler için kullanılmak üzere tasarlanır. Tencere kapağı üzerindeki kırmızı kısım üzerindeki beyaz renkli çift halka, yemeğinizin pişme sürecini rahatlıkla takip edebilmenizi sağlar.
  • Tencerenin iç gövdesinde yer alan minimum ve maximum litre göstergesi su seviyesini ayarlamanızda yardımcı olur.
  • Tencerenin tabanındaki iki çelik yüzey arası kalın alüminyum dolgu olup; kapsüllenmiş süper termik tabanı sayesinde indüksiyon ocaklar da dahil her türlü ocakta kullanılmaya uygundur.
  • Dolap içerisinde diğer tencere ve tavalarla beraber kolayca saklamak için tasarlanmış çıkartılabilir tutacağı ve konik gövdesi, kolayca temizlenmesini ve diğer tencerelerle iç içe konularak saklanabilmesini sağlar. 
  • Üstün teknikle üretilmiş Fissler düdüklü tencereleri, kullanımı ve temizlemesi kolay ürünler olup bulaşık makinesinde yıkanabilirler. 


Vitaquick RED POİNT® Fissler düdüklü tencereler, çekici tasarımı, akıllı özellikleriyle yeni kullanıcılar için mükemmel bir üründür.
Konum yardımcısı: Kapağın doğru yerleştirilmesi için.Kilitleme düğmesi: Kapağın düzgün kilitlendiğini görmenizi ve duymanızı sağlar.
Geniş gösterge : 2 etaplı, hassas ve hızlı ayarlar için.
Çıkarılabilir kulp: Kolay temizlik için.
Kapsüllenmiş süper termik tabanı sayesinde her tür ocakta indüksiyon dahil, kullanılabilir ve ideal ısı emilimi, dağılımı ve korumasını sağlar.
 

 
 
 
Gövde MalzemesiPaslanmaz Çelik
Saat GöstergesiYok
Taban ÇeşidiCookstar
Tek Elle Açma/KapamaVar
TürüTekli