KÜTAHYA TCMNGHC2102G NGHOME PORSELEN DEMLİKLİ ÇAY MAKİNESİ M.YEŞİL

Ürün Kodu: 029188

KÜTAHYA

KÜTAHYA TCMNGHC2102G NGHOME PORSELEN DEMLİKLİ ÇAY MAKİNESİ M.YEŞİL

Sadece mağazalarımızda satışa sunulmaktadır.

 

Elektrikli Çay Makinesi

Ofislerinizde ve evlerinizde size tadına doyulmaz bir çay keyfi yaşatacak olan elektrikli çay makinesi, hızlı kaynama özelliğine sahiptir. %90 enerji tasarrufu sağlayan dual ısıtma sistemiyle suyunuz her zaman sıcak çayınız her zaman demli olsun!

1,7 L paslanmaz çelik ısıtıcı haznesi sayesinde sağlıklı çay keyfinin tadını çıkarın. Üzerinde yer alan 0,7 L porselen demlik 5 çaylarınıza lezzet katar.

Elektrikli Çay Makinesi ile Çayınız Her Zaman Sıcak

İsterseniz bitki çayları isterseniz tavşankanı çaylar için! Çay makinesi, sadece su ısıtıcı olarak kullanılabilir. Dilerseniz üçü bir arada, sallama çay ya da bitki çayları için su ısıtıp istediğiniz sıcak içeceği hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Güvenli ve Ergonomik Kullanım

İçerisinde yer alan çay süzgeci, çay bittikten sonra kolayca çıkarılıp yıkanabilir. Böylece her yeni çay demlediğinizde yine ağız tadıyla lezzetli çay içmenin keyfini yaşarsınız. 360° dönebilen ve kablosuz kullanılabilen çay makinesi, kahvaltı masalarında sizi masadan kaldırmadan çay tazeleme imkânı sunar. Pratik açma/kapama anahtarıyla çayınızın suyunu hızlıca ısıtabilirsiniz. Elektrikli çay makinesi, size lezzetli çayların yanında estetik bir duruş sergiler, gizli rezistansı paslanmaz özelliğe sahiptir. Kablosu saklanabilir, çay makinesi az yer kaplar. Kullanmadığınız zamanlarda dolap içinde muhafaza ederek yerden tasarruf edebilirsiniz.

Akıllı Çalışma Prensibi

Her zaman sıcak su bulundurma kolaylığı sağlayan makine, pas tutmayan iç haznesi sayesinde lezzeti üstün kalitede sunar. İçinde su yokken çalışmama özelliğiyle güvenliğiniz düşünülerek tasarlanmıştır. Size birden çok kullanım avantajı sağlayan elektrikli çay makinesi, hem demlik hem de su ısıtıcı için ayrı kapaklara sahiptir. Bu özelliğiyle sadece su ısıtıcı olarak kullanırken demliği üst kısımda kullanmanıza gerek kalmaz. Kettle çay makinesi mutfağınızda en büyük yardımcılarınızdan biri olmaya geliyor.

Ürün İçeriği ;

• 1 Adet Porselen Demlik
• 1 Adet Porselen Demlik Kapağı
• 1 Adet Su Isıtıcısı
• 1 Adet Su Isıtıcı Kapağı
• 1 Adet Süzgeç
• 1 Adet Alt Birim

 

 
Renk Lila
Gövde Malzemesi Çelik
Demlik Malzemesi Porselen
Su/Kireç Filtresi Yok
Susuz Çalışma Emniyeti Var
Çay Filtresi Var
Otomatik Kapanma Var
Sıcak Tutma Özelliği Var
Demlik Kapasitesi (L) 0,7
Güç (W) 1600
Su Isıtıcı Kapasitesi (L) 1,7