KÜTAHYA TCMNGHK2104B NG HOME ELEKTRİKLİ CEZVE LİLA

Ürün Kodu: 029190

KÜTAHYA

KÜTAHYA TCMNGHK2104B NG HOME ELEKTRİKLİ CEZVE LİLA

Sadece mağazalarımızda satışa sunulmaktadır.

 • Kablosuz Türk Kahve Makinesi

  En köpüklü Türk kahvelerini, sizin için hazırlayan biri olsaydı? Bunu sizin için her gün üstelik de 5 fincana kadar kahve sayısıyla yapabilecek biri var: Kablosuz Türk Kahve Makinesi

  400 ml su kapasitesine sahip olan kahve makinesiyle yorgunluk kahvelerinizi en lezzetli haliyle için. Hızlı su kaynatma ve kahve pişirme özelliğiyle misafirlerinize onları fazla bekletmeden en şık sunumları yapabilirsiniz. Siz sunum tabaklarınızı hazırlarken bir taraftan kahveleriniz pişsin. Bol köpüklü kahve servisiyle misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayın.

   

  Estetik Görünüm ve Ergonomik Tasarım

  Pratik servis olanağı dışında paslanmaz çelik gizli rezistansı sayesinde kahve makinenizi uzun ömürlü kullanabilirsiniz. İç kısmında yer alan görünmeyen rezistansıyla göz zevkinize hitap eder. Birden çok renk seçeneğiyle mutfağınıza en uygun Türk Kahvesi makinesi seçimini yapabilirsiniz. Aşırı ısındığında kendini kapatarak can güvenliğinizi sağlamayı hedefleyerek üretilmiştir. 360° dönebilmesi ve kablosuz kullanım avantajıyla oldukça şık ve kullanışlıdır.

  Kablosuz Türk Kahve Makinesi

  Hızlı açıp kapatmayı sağlayacak ışıklı açma/kapama anahtarı, kahvenin piştiğini haberdar eder. Kahvenizi fincana döktükten sonra cezveyi hızlıca sudan geçirerek temizleyebilirsiniz. Kolay temizlenebilir olması, gün içinde pratik hareket etmenizi, tek seferde çoklu kahve pişirme avantajıyla çok sayıda kişiye hızlı kahve servisi yapmanızı sağlar. Gününüzü güzelleştiren leziz kahveler için şimdi kablosuz Türk kahve makinesi alabilirsiniz.

   

  Ürün İçeriği;

  • 1 Adet Çelik Cezve
  • 1 Adet Alt Birim