LEGGNO LE-PCQ1212PC6 PROCOOK QUICK 6 LT DÜDÜKLÜ TENCERE

Ürün Kodu: 029360

LEGGNO

LEGGNO LE-PCQ1212PC6 PROCOOK QUICK 6 LT DÜDÜKLÜ TENCERE

5.230,00 TL


LEGGNO PROCOOK Quick Düdüklü Tencere 6 Litre

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Leggno'nun Procook Quick Düdüklü Tenceresi, lezzetten ödün vermeden ve zamandan kazandıran güvenilir tasarımı ile et yemeklerinden balığa, sebzelerden tatlılara kadar sayısız yemek tarifini sizlerle buluşturuyor. Üstün kalite malzemeler kullanılarak üretilen uzun ömürlü düdüklü tencere, standart tencerelere kıyasla yemeklerinizi iki kata kadar daha hızlı pişirmenizi sağlar. 

Leggno Procook Quick Düdüklü tencerenin, paslanmaz ve yapışmaz çelik yüzeyi, dayanıklı yapısıyla size oldukça uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunar. Yemeğinizi pişirdikten sonra yalnızca tek bir düğmeyi kullanarak düdüklü tencerenizdeki buharı kolayca ve kısa sürede boşaltabilir, yemeğinizi servise hazır hale getirebilirsiniz. 6 litrelik hacmi ile kalabalık sofralarınıza hızlı ve pratik yemekler hazırlayabilirsiniz. 

Bu düdüklü tencerenin iki farklı pişirme programı ile lezzetli yemekler ve sofralar hazırlayabilirsiniz. 10 yıl lezzet garantisi ve patlamama garantisi sunan Leggno Procook Quick düdüklü tencerenizi  güvenle kullanabilirsiniz. İndüksiyon dahil tüm ocak tiplerinde kullanıma uygundur.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Menşei: Türkiye 
Hacim: 6 lt kapasite
Gövde: Paslanmaz Çelik
Yüzey Kaplaması: Çelik
Kulp: Bakalit
Taban: Dura term kapsül taban
İndüksiyon uyumu: Evet
Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Evet
Taban: İndüksiyon
Kolay açılır kapak: Evet
Program Sayısı: 2 pişirme programı (sebze, et)

KULLANIM TALİMATI:

*İlk kullanımdan önce ürünü sıcak su ve bulaşık deterjanı ile yıkayıp iyice kurulayınız.Kesinlikle herhangi bir kimyasal çözücü kullanılmamalıdır. 
*Ürününüzü asla içinde su yokken ocağa koymayınız. 
*Ürün tabanına uygun büyüklükte  ocak tercih ediniz. Aksi takdirde ürünün dış yüzeyine gelecek aşırı ısı, kulp ve kenarlar aşırı ısınarak size ve ürüne zarar verebilir.

TEMİZLİK:
*Ürünler kullanıldıktan sonra hemen yıkanmalıdır. uzun süre yıkanmadığı takdirde yiyecek maddelerinin içinde bulunan asitler çelik üzerinde yer yer paslanmalara ve renk değişimlerine sebep olabilir.
*Tüm ürünler elde ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Yıkama sonrası temiz bir bez ile kurulanırsa, daha parlak kalır ve su lekeleri önlenmiş olur.
*Çok sert tel fırça, çelik kazıyıcıgibi maddeleri ürünün tabanına veya etrafına sürtmeyiniz, çelik yüzeyde çizilmelere neden olabilir.