PHILIPS 43PUS7805 43" 4K UHD LED TV 109 CM

Ürün Kodu: 015432

PHILIPS

PHILIPS 43PUS7805 43" 4K UHD LED TV 109 CM


Philips 43PUS7805 43'' 108 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD LED Smart TV

Ev temizliği, kişisel bakım, ses, görüntü, aydınlatma, anne ve çocuk bakımı kategorilerinde gelişmiş ürünler sunan Philips, televizyon alanında tasarladığı 43PUS7805/62 modeliyle de büyük beğeni kazanıyor. Smart TV teknolojisinin tüm avantajlarından faydalanan televizyon modeli, hayatı kolaylaştıran fonksiyonlarıyla ön plana çıkıyor. Üst düzey panel kalitesi sayesinde yüksek çözünürlükte görüntü elde eden TV, seyir keyfini üst seviyelere taşıyor. USB, HDMI gibi sık kullanılan giriş çıkış ünitelerine sahip olan Philips televizyon, dâhili uydu alıcısıyla birlikte geliyor. 43 inç boyutuyla her ortama uyum sağlayan LED TV, ideal elektrik tüketimiyle de enerji tasarrufuna katkı sağlıyor.

Smart TV ile Akıllı Çözümler Sunan Televizyon

Google Assistant, Google Nest mini, Google Home veya Google Nest gibi Google ürünleriyle etkileşimli çalışabiliyor. Böylece Philips 43PUS7805/62 model televizyon ev ve iş yerlerinde bulunan IoT akıllı ev sistemlerine dâhil olabiliyor. Ayrıca Ambilight teknolojisiyle farkını ortaya koyan televizyon modelinde, kenarlara konumlandırılan LED'ler ekrandaki hareketlere uyumlu tepkiler veriyor.

Philips televizyon üzerinde SAPHI isimli işletim sistemi bulunuyor. Televizyona akıllı özellikler kazandıran işletim sistemi Netflix, Amazon Prime Video veya YouTube gibi popüler uygulamaların çalıştırılabilmesini sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar cihazda kurulu olarak gelen dâhili web tarayıcı sayesinde internette sörf yapabiliyor.

Kullanıcılar televizyonun yayın kaydetme özelliği sayesinde kaçırmak istemedikleri programları veya tekrar izlemek istedikleri yayınları kayıt altına alabiliyor. Pratik çözümleriyle hayatı kolaylaştıran Philips televizyon, ekran yansıtma özelliğini de destekliyor. Program rehberi (EPG) fonksiyonu ise kullanıcıların izlemek istedikleri yayınların zamanını öğrenmelerine imkân tanıyor.

İşlemci çekirdek sayısı 4 olan SAPHI televizyon, 16 GB dahili depolama alanıyla birlikte sunuluyor. Philips 43PUS7805/62 modelinin desteklediği HBBTV teknolojisi uydu yayınları ile internetin gücünü birleştiriyor. HBBTV özelliği açıldığında bu özelliği destekleyen bir uydu kanalında tek tuşla eski programları tekrar izleme, oyun oynama, yayın akışı öğrenme, haberler gibi ek özellikler görüntülenebiliyor.

4K Çözünürlükte Üst Düzey Görüntü Kalitesi

HDR yüksek dinamik aralığı teknolojisini barındıran TV, daha önce karanlık kalan noktaları, görünemeyen gölge veya ışık detaylarını ortaya çıkarıyor. 108 ekran televizyon, stand vasıtasıyla mobilya üzerine veya askı aparatı kullanılarak duvara asılabiliyor. Şık tasarımıyla beğeni kazanan televizyon modeli, dinlenme ışık modunu da destekliyor.

Ultra HD paneli olan Philips TV, kullanıcılara 3840 x 2160 piksel değerlerinde 4K yüksek çözünürlükte görüntü sunuyor. Milyonlarca piksele sahip panel, izleme mesafesinden bağımsız olarak kaliteyi koruyor. 50 Hz gerçek ekran yenileme hızıyla akıcı görüntüler sağlayan LED TV, yardımcı yazılımlarla bu değeri PPI 1700 seviyesine kadar çıkarabiliyor. Böylece aksiyon içeren yayınlar kesintisiz bir şekilde izlenebiliyor.

Fonksiyonel Özelliklerle Çok Amaçlı Kullanım

TV üzerinde 3 adet HDMI girişi bulunuyor. Bu girişler yüksek çözünürlükte görüntüyle birlikte eş zamanlı olarak sesinde iletilmesine imkân tanıyor. Böylece tek bir HDMI kablosuyla ses ile görüntü TV üzerine iletilebiliyor ve televizyon temelinde geliştirilen Philips 43PUS7805/62 modeli aynı zamanda bilgisayar monitörü olarak da kullanılabiliyor.

Televizyonun USB portlarına takılan flaş bellek üzerindeki multimedya içerikler oynatılabiliyor. Ayrıca hoparlör sistemi 2.0 olan TV, RMS olarak 20 watt değerinde çıkış üretebiliyor. Böylece Philips TV modeli, Clear Sound ve Smart Sound Mode teknolojili dâhili ses sistemi sayesinde aynı zamanda müzik seti olarak da kullanılabiliyor.

Bünyesinde karasal ve analog alıcı, kablo TV, HD karasal alıcı girişleri bulunan televizyonda, dâhili uydu alıcısı da bulunuyor. Böylece klasik anten yayınlarına alternatif olarak uydu yayınları da izlenebiliyor. TV üzerindeki Ethernet Rj-45 girişi LAN kablolarıyla uyumlu çalışıyor. Kablolu internet ağına bağlanabilen Smart TV, Wi-Fi ağ kartı sayesinde kablosuz internete de dâhil olabiliyor.

 
 
 
AmbilightVar
Askı AparatıYok
Curved (Kavisli)Hayır
Çözünürlük (Piksel)3840 x 2160
Çözünürlük4K Ultra HD
Dahili Uydu AlıcıVar
Ekran Ebatı43 inç / 108 cm
Ekran Formatı16:9
Garanti TipiPhilips Garantili
Görüntü TeknolojisiLED
HDMI 2.1Yok
HDMI Girişleri3
HDRVar
Model Yılı2020
RenkGri
ScartYok
Smart TVVar
Wi-FiVar