ROWENTA 1830007567 SF1312 ELITE KABLOSUZ SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ

Ürün Kodu: 010373

ROWENTA

ROWENTA 1830007567 SF1312 ELITE KABLOSUZ SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ

20%

659,00 TL

527,20 TLTouch Up & Go SF1312 Kablosuz Saç Düzleştirici
Rowenta For Elite Touch-up Go Kablosuz Saç Düzleştirici, hiçbir sorun yaşamadan her zaman en iyi şekilde görünmenize yardımcı olur. Kablosuz olma özelliği sayesinde saçlarınızı fiş olan ya da olmayan her ortamda kolaylıkla düzeltmenizi ve şekillendirmenizi sağlayan Rowenta For Elite Touch-up&Go, sizlere hareket özgürlüğü sağlar. Seramik kaplaması saçınıza zarar vermeden ipeksi ve parlak olmasına olanak tanır. Rahatlığınız için tasarlanmış bir düzleştirici ile güzellik rutininizi kolayca uygulayın. 25 dakika kullanım sağlayan lityum iyon pili, ultra kompakt ve hafif formatı, güvenli saklama için tasarlanmış ısıya dayanıklı kapağı ile her zaman iyi görünmek artık çok kolay! Üstelik acil telefon şarj etme özelliğine sahip Rowenta for Elite Kablosuz Saç Düzleştirici'yi asla yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.
Ürün Özellikleri

Kablosuz Format

Kablosuz saç düzleştirici ile saçlarınıza rötuş yapmak artık çok daha kolay. Kolay kullanımı ve pürüzsüz saç şekillendirmesi sayesinde günlük bakımınızı sizin için kolaylaştırır.

Çok Amaçlı Kablosuz Kullanım

Mükemmel hareket özgürlüğü sağlayan kablosuz formatıyla saçlarınızı istediğiniz şekilde düzleştirmenizi, dalgalandırmanızı ve bukleler yapmanızı sağlar.

Ultra Kompakt Tasarım

Kompakt ve modern bir format, ısıya dayanıklı kapak, 25 dakikaya kadar kullanım sunan lityum-ion pil, acil durumlarda telefon şarj etme özelliği ile seyahat dostu.

Özel ve Kullanışlı Tasarım

İki sıcaklık ayarı seçeneği ve kaygan plakaları, nerede olursanız olun en iyi şekilde görünmenizi sağlamak için mükemmel rötuş sonuçları sağlar.

Seramik Kaplama

Seramik kaplama, şekillendirme deneyiminize extra kayganlık ekleyerek saçlarınızı pürüzsüz hale getirirken aynı zamanda korur

Lityum-ion Pil

Lityum-ion pili sayesinde 25 dakikaya kadar kullanım sağlar.

Telefonu Şarj Etmek İçin Power Bank

Acil telefon şarj cihazı olarak kullanabileceğiniz kablosuz düzleştirici günlük yaşamın beklenmedik durumlarında tam bir cankurtaran