SAMSUNG WW90TA046AX/AH 9 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ İNOX

Ürün Kodu: 015368

Samsung

SAMSUNG WW90TA046AX/AH 9 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ İNOX


 

Yıkama Kapasitesi

Yıkama Kapasitesi (kg)9.0 

Tasarım

Gövde rengiİnoks
KapakOyma Kapı (Siyah)
Panel EkranıLED

Performans

Enerji Verimlilik SınıfıA
Su Tüketimi (döngü)50 L
Sıkma VerimliliğiB
Gürültü Seviyesi (Sıkma)72 dB

Özellik

Yapay Zeka KontrolüHayır
QuickDriveHayır
AddWash? Akıllı Kapak TeknolojisiHayır
Köpükte BekletmeEvet
EcoBubble? Köpükle Yıkama TeknolojisiEvet
Çocuk KilidiEvet
Bitiş GeciktirmeEvet
Temiz KazanEvet
Temiz Kazan+Hayır
Kazan tipi2. Elmas Desenli Kazan
Kolay ÜtülemeEvet
YoğunEvet
Dil AyarlarıHayır
Sızıntı SensörüHayır
MotorDIT
Benim ProgramımHayır
Ön YıkamaEvet
Hızlı YıkamaEvet
Akıllı KontrolEvet
Smart ThingsHayır
Sıkma Hızı1,400 rpm
BuharEvet
Süper HızHayır
VRT Titreşim AzaltmaHayır

Devir

Eco 40-60Evet
AI WashHayır
Süper HızHayır
15 Dak. Hızlı YıkamaEvet
Active WearHayır
Bebek KıyafetleriHayır
NevresimEvet
Bulutlu GünHayır
PamukluEvet
RenklilerEvet
Hassas GiysilerEvet
KotHayır
Tahliye/SıkmaEvet
Temiz KazanEvet
Temiz Kazan+Hayır
Temizleme BuharıEvet
Yoğun SoğukEvet
Karışık GiysilerEvet
Dış MekanHayır
Durulama + SıkmaEvet
GömleklerHayır
Sessiz YıkamaHayır
SentetiklerEvet
HavlularHayır
YünEvet

Fiziksel Özellikler

Net Boyut (GxYxD)600 x 850 x 550 mm
Net Ağırlık65.0 kg

Smart

Dahili WiFiHayır

App Connectivity

SmartThings Uygulamasını DesteklerHayır


 

 

 

Samsung WW90TA046AX/AH 9 Kg 1400 Devir Inox Çamaşır Makinesi


 
Dijital İnvertör Teknolojisi
StayClean Çekmecesi
Güçlü kabarcıklar
ECO BUBBLE™
Eco Bubble™ teknolojisi ile düşük sıcaklıklarda bile verimli temizliğin keyfini yaşayın*. Deterjan kabarcıklara dönüşür, böylece kumaşa hızlı bir şekilde nüfuz eder, rengini ve dokusunu koruyup enerji tasarrufu sağlarken kiri kolayca temizler**.
* IEC 60456-2010 standartlarına göre test edilmiştir / 4kg Çamaşır Yükünde / Süper Ekonomik Yıkama soğuk programında WF80F5E5U4W modeli ile Pamuklu 40°C programında Eco Bubble fonksiyonu olmadan WF0702WKU modeli karşılaştırılmıştır. Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir.
** Springboard Engineering tarafından EMPA şeritleri üzerinde gerçekleştirilen, normal deterjan çözeltisi ile mekanik işlem olmaksızın uygulanan kabarcık teknolojisinin karşılaştırıldığı Performans Laboratuvarı Testi raporuna dayanmaktadır.
Dayanıklı performans
DİJİTAL İNVERTÖR TEKNOLOJİSİ
Dijital İnvertör Teknolojisi daha sessiz ve güçlü bir performans için güçlü mıknatıslar kullanır, fakat Üniversal bir Motordan daha az enerji tüketir. Fırça kullanımını ortadan kaldırarak, 10 yıl garanti ile desteklenen** olağanüstü dayanıklılık* sağlar.
* Genel olarak, yıkama ve sıkma programlarındaki gürültü düşüş seviyesi sırasıyla 5dBA ve 3dBA’dır. Veriler; Dijital İnvertör Motorlu F500 8 kg 1400 devir WF80F5E5P4W modeli ile Üniversal Motorlu Vistula 8 kg 1400 devir WF1804WPC modelinin ERP etiketlerine dayanmaktadır.
** Almanya Elektrik, Elektronik ve Bilgi Teknolojileri Derneği (Verband Deutscher Elektrotechniker – VDE) tarafından verilen 23 yıl dayanıklılık belgesini almaya hak kazanmıştır. Gerçek kullanım ömrü kullanım koşullarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Kusursuz Temizlik
KAZAN TEMİZLİĞİ
Çamaşır makinenizin içini temiz tutun. Kazan Temizliği, kokulara neden olan kalıntıları * %99,9 oranında yok eder. Suda bekletme, titreşim ve yüksek hızlı sıkma fonksiyonlarını bir arada kullanılmasıyla sert veya masraflı deterjanlar kullanmanıza gerek kalmaz. Ve temizlik** gerektiğinde sizi otomatik olarak bilgilendirir.
* Çamaşır makinesinin içindeki bakterileri %99,9 oranında yok eder. Kazan Temizliği programının Intertek tarafından gerçekleştirilen testine dayanır.
** Her 40 yıkamada bir bildirimde bulunur.
Kalıntıları tamamen temizler
STAYCLEAN ÇEKMECESİ
Deterjan israfına son verir ve sizi zahmetli deterjan çekmecesi temizleme görevinden kurtarır. StayClean Çekmecesi, özel olarak tasarlanmış su fışkırtma sistemi sayesinde kalıntı bırakmadan çekmecedeki tüm deterjanın akmasını sağlar. Böylece, göze hoş görünmeyen sabun artıkları azalır ve tepsiniz daha temiz ve daha hijyenik görünür.
Yoğun yıkama
KABARCIK EMİCİ
Gerçekten kirli olsalar bile giysileri kusursuz bir şekilde temizleyin. Kabarcık Emici fonksiyon; kan, çay, şarap, makyaj ve çim gibi oldukça farklı çeşitlerdeki inatçı lekeleri gidermeye yardımcı olur. Giysilerin, aktif kabarcıkları tamamen derinlemesine emmesi sağlanır, böylece kir ve lekeler yumuşar ve etkin bir şekilde çıkarılabilir*.
* IEC 60456 standardının 5inci sürümüne göre test edilmiştir / 8kg Çamaşır Yükünde / Kabarcık Emici Yıkama programı ile Kabarcık Emici olmadan Pamuklu 40/60°C, Sentetik 60°C ve Kot Kumaş 40°C programları karşılaştırılmıştır.