SIEMENS KD56NNI22N 507 LT ÜSTTEN DONDURUCULU BUZDOLABI INOX

Ürün Kodu: 73449

Siemens

SIEMENS KD56NNI22N 507 LT ÜSTTEN DONDURUCULU BUZDOLABI INOX


Siemens KD56NNI22N IQ300 A+ 507 lt No-Frost Buzdolabı

Siemens KD56NNI22N IQ300 A+ 507 Lt No-Frost Buzdolabı modeli ile mutfağınızdaki yiyecekler uzun süre taze kalıyor. Çift kapılı buzdolabı modeli, geniş iç hacme sahip soğutma ve dondurucu bölümleri ile göz dolduruyor. Gelişmiş teknolojik özellikleri ile fark yaratan cihaz, verimli bir soğutma performansı ortaya koyuyor. Dondurma kapasitesi ile de gereksinimlerinizi karşılayacak model, mevsimlik gıdaları muhafaza edebilmenizi sağlıyor. Elektrik kesintisi durumunda besinleri uzun süre saklayabilen derin dondurucu bölümü, mutfaktaki işlevsel yardımcılarınızdan birisi haline geliyor.

Yıllık enerji tüketim miktarı ile dikkat çeken model, enerji verimliliği konusundaki beklentileri fazlası ile karşılıyor. Geniş bölmeler ve pratik raflar, düzenli bir buzdolabına sahip olabilmeyi kolaylaştırıyor. Şık görünüm ile bir araya gelen işlevsel iç hacim, kullanıcılara verimli bir buzdolabı deneyimi yaşatıyor. İdeal boyutları ile mutfağınıza yakışacak model, tasarımı ile evdeki diğer elektronik eşyalarınıza da ahenk katıyor. Inox görünüm ile mutfak dekorasyonuna zarafet katacak no-frost buzdolabı modeli, estetik yönünü işlevsel özellikleri ile tamamlıyor.

Teknolojik detaylarıyla fark yaratan buzdolabının kaliteli iç aydınlatması, ürünlere pratik bir biçimde ulaşabilmenizi sağlıyor. Konforlu bir kullanım deneyimi için tercih edilebilecek işlevsel model, gelişmiş soğutma performansı ile farkını ortaya koyuyor. Dayanıklılığı ile beğeni toplayan Siemens KD56NNI22N IQ300 A+ 507 Lt No-Frost Buzdolabı modeli, uzun süre rahatlıkla kullanılabiliyor. Yemek yaparken ihtiyaç duyacağınız malzemeleri saklayabileceğiniz ya da mevsimlik gıdaları depolayabileceğiniz buzdolabı modeli, geniş kapasitesi ile mutfak işlerini kolaylaştırıyor.

 

 
 
AydınlatmaVar
Buz MatikYok
Derinlik (cm)74
Dondurma Kapasitesi Kg / 24 Saat9
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt)97
Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
Enerji SınıfıA+
Genişlik (cm)70
Hacim (L)507
Hızlı DondurmaVar
Hızlı SoğutmaVar
Kapı Açık UyarısıYok
Kontrol PaneliMekanik
Kullanım ŞekliSolo
RenkInox
Ses Seviyesi (dB)43
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt)383
Su & Buz PınarıYok
ÜreticiSiemens
Ürün TipiÇift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)374
Yükseklik (cm)186