SIEMENS KG56NAIF0N 508 LT ALTTAN DONDURUCULU BUZDOLABI INOX

Ürün Kodu: 010705

Siemens

SIEMENS KG56NAIF0N 508 LT ALTTAN DONDURUCULU BUZDOLABI INOX


Siemens KG56NAIF0N Kombi Inox Buzdolabı


iQ500 Alttan Donduruculu Buzdolabı 193 x 70 cm Kolay temizlenebilir Inox
KG56NAIF0N

Geniş Hacmi ile Kullanıcıların Vazgeçilmezi

Gelişmiş özellikleri ile yiyeceklerinizin her zaman en iyi tazelikte kalmasını sağlar, aynı zamanda tasarımı mutfağınıza şıklık katar. 559L hacmi genişliği ile rahat bir kullanım sağlar. 

Fan destekli MultiAirflow, cihazın her tarafındaki hava dolaşımını artırır ve sıcaklık ve nem seviyelerini üstten alta kadar eşit seviyede tutar. Özel filtresi düzenli hava akımı verir ve böylece soğan, peynir, et gibi ürünlerin kokuları başka yiyeceklerinize bulaşmayarak daha sağlıklı bir kullanım sunar.

Siemens KG56NAIF0N buzdolabı modelinde SuperFreezing işlevi, yeni yiyeceklerin çabucak dondurulmasını ve böylelikle dondurucu içerisindeki diğer gıdaların buzunun çözülmesini önler. Otomatik dondurma fonksiyonlu cihazlar, gerekli sıcaklığa erişildiğinde normal işletime dönerek enerji israfını engeller.

Siemens buzdolabında nem oranı ayarlanabilir hyperFresh plus çekmecesi sayesinde meyve ve sebzeler iki kata kadar daha uzun süre taze kalır.

Siemens alttan donduruculu buzdolabı özel fonksiyon ayarlarına sahip kapıya entegre LCD elektronik hem buzdolabı hem de dondurucu sıcaklığını kolayca ayarlamayı sağlar. A+++ enerji sınıfı ile A sınıfı buzdolaplarına göre %40 daha az enerji harcar.

Öne Çıkan Teknik Özellikleri

  • NoFrost
  • Toplam brüt hacim 559 l
  • Toplam net hacim 505 l
  • Enerji verimlilik sınıfı: A++
  • 42 dB(A) re 1 pW
  • Dijital LCD
  • Boyutlar (YxGxD): 193 x 70 x 84 cm

 

Meyve ve sebzeleri iki kata kadar daha uzun süre taze tutar

 

Nem kontrolü sayesinde hyperFresh plus çekmecesinin nem düzeyini içindekilere göre ayarlayabilirsiniz. Böylece lezzetler, vitaminler ve besleyici özellikleri koruyan ideal nem oranı garantilenmiş olur.

 

Artık buz çözmek yok !

 

Siemens  NoFrost teknolojisi ile havalandırma sistemi, nemi dondurucu bölmeden ayırır. Sonuç olarak, hava kuru kalır. Bu da güvenilir bir şekilde buzdolabınızın içerisinde ya da yiyeceklerinizin üzerinde buzlanmanın oluşmasını engeller.

 

easyAccess cam raf ile kolay kullanım

 

easyAccess cam raflar sayesinde artık buzdolabınızdaki herşeye rahatça ulaşabilirsiniz.Emniyetli camdan yapılan bu raflar yiyeceklerinizi kolayca alıp koymanıza yardımcı olur.

 

superFreezing ile çok yüksek miktarları çok hızlı dondurun

 

superFreezing, dondurucuya yeni gıda eklendiğinde dondurulmuş gıdaların buzunun çözülmesini engeller ve yeni gıdalar da daha hızlı dondurulur. Süper dondurma fonksiyonuna sahip buzdolapları, istenen sıcaklığa erişildiğinde normal çalışmaya geri döner. Bu da enerji kaybını önler.

 

Her düzeyde eşit ve dengeli soğutma

 

multiAirflow çok yönlü hava akış istemi tüm soğutma ve dondurma alanı seviyelerinde yumuşak ve dengeli soğuk hava akımlarının oluşmasını sağlar. Sıcaklık dalgalanmaları asgariye indirilmiştir ve soğutma süreleri azaltılmıştır.Bu da gıdalarınızın lezzetlerini daha uzun süre korumasını sağlar.

 

Yiyeceklerin daha uzun süre taze kalması garantilendi: freshSense

 

Değişen dış sıcaklık ve buzdolabı kapısının sıklıkla açılması, buzdolabı içerisindeki sıcaklığın değişmesine neden olur. freshSense"in akıllı sensörleri, sıcaklık değişimlerine anında karşılık verir.

 

Mükemmel bir konfor için temiz hava

 

airFresh filtre, soğan, peynir, balık ya da sarımsak gibi yiyeceklerin yoğun kokuları dahil buzdolabının içindeki tüm kokuları etkisiz hale getirir. Hoş olmayan maddeler emilir ve geriye temiz hava kalır.

 

İhtiyaç duyduğunuzda kullanılabilen çok amaçlı raf

 

flexShelf çok amaçlı raf Siemens buzdolaplarına esneklik katar: Katlanıp açılabilen bu bölme ihtiyaç duyulduğunda buzdolabı içerisinde daha fazla alan yaratır.