SIEMENS KG57NVW22N 505 LT ALTTAN DONDURUCULU BUZDOLABI BEYAZ

Ürün Kodu: 72876

Siemens

SIEMENS KG57NVW22N 505 LT ALTTAN DONDURUCULU BUZDOLABI BEYAZ


Ürün Detayları

Siemens KG57NVW22N iQ100 A+ 505 LT NoFrost Buzdolabı

Siemens, farklı kategorilere ait pek çok farklı elektronik ürünle küresel çapta ilgi görüyor. Siemens buzdolabı modelleri, son teknoloji özellikleri ve modern tasarımlarıyla mutfaklarında fark yaratmak isteyen tüm kullanıcılara hitap ediyor. Siemens KG57NVW22N iQ100 buzdolabı ile alan veya işlevsellikten ödün vermeden mükemmel A+ enerji verimliliğini deneyimleyebiliyorsunuz. Parmak izi tutmayan paslanmaz çelik malzemeli cihaz, taze ve donmuş gıda ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabileceğiniz, temizliği ve bakımı kolay olan pek çok bölme sunuyor. Siemens buzdolabı fiyatları, modellerin özelliklerine ve ekstra donanımlarına göre farklılaşıyor.

Siemens KG57NVW22N iQ100 Buzdolabının Yenilikçi Dünyasını Keşfedin

Siemens KG57NVW22N iQ100 Buzdolabının Yenilikçi Dünyasını Keşfedin

Siemens KG57NVW22N iQ100 buzdolabı, 505 litrelik geniş iç hacmi sayesinde çok daha fazla taze gıda saklamanıza fırsat sağlıyor. Çıkarılabilir raflar ve manyetik kapı contaları, cihazın temizliğinin zahmetsiz olmasını sağlıyor. Ayrıca, buzdolabının otomatik defrost fonksiyonu da kolay bakım özelliği sunuyor. Çıkarılabilir 2 adet cam raf dışarı çekilerek yiyeceklerinize kolay erişmenizi sağlıyor. Salata ve sebze çekmecesinde sağlanan nem kontrolü sayesinde gıdalar uzun süre doğal tazeliklerinde saklanıyor. Böylece yiyecekleriniz uzun süre ilk günkü tazeliğini koruyor. 2 büyük kapı ve 2 küçük kapı rafı ile tüm sebze, meyve, içecek ve etlerinizi Siemens buzdolaplarında kolaylıkla muhafaza edebiliyorsunuz. Parlak LED ışıklar, buzdolabını etkin bir şekilde aydınlatıyor. Böylece tüm yiyeceklerinizi kolaylıkla görebiliyorsunuz. Cihaz, tasarımıyla da hemen her mutfağa modern ve şık bir görünüm kazandırıyor. AB enerji standartlarının A+ verimliliği sınıfında çalışan Siemens buzdolabı, hem cebinize hem de doğaya katkı sağlamayı da unutmuyor.

Siemens Kalitesiyle Akıllı Çözümler

Altta yer alan dondurucu bölmesi, herhangi büyük bir öğe için 1 büyük kutu dâhil olmak üzere 3 şeffaf çekmece sunuyor. Siemens buzdolabı modelleri, sahip oldukları SuperFreeze fonksiyonu ile dondurucuya eklenen yiyeceklerin hızlı ve güvenli bir şekilde dondurulmasını sağlıyor. Alışverişten dönüldüğünde satın alınan yeni yiyecekleri buzdolabına yerleştirirken soğutucu dengesinin korunması gerekiyor. Siemens buzdolabının akıllı çözümleri sayesinde yeni alınan gıdalar, kısa sürede donduruluyor. Bu dengeyi sağlamak adına cihaz, otomatik olarak -30°C gibi düşük bir sıcaklığa kadar soğumaya başlıyor. Böylece haftalık ve aylık alışverişlerinizde yiyecek ve içecekleriniz, hızlı şekilde tazeliğini koruyacak seviyede soğutuluyor ve daha önceki gıdaların da tazeliği muhafaza ediliyor. Siemens'in öne çıkan bir diğer özelliği VarioFreezing sayesinde ise daha esnek ve uyarlanabilir depolama sağlanıyor.

Manuel Buz Çözdürmeye Son

Manuel Buz Çözdürmeye Son

Siemens NoFrost buzdolabı modelleri, dondurucu bölümünün buzlanmasına engel olarak otomatik çözdürme işlemi gerçekleştiriyor. NoFrost ile cihazın havalandırma sistemi, nemi dondurucu bölmesinden yönlendiriyor. Böylelikle soğutucu içindeki hava, daima kuru kalıyor. Bu, cihazın iç kısmında veya yiyeceklerinizde don oluşumunu güvenilir bir şekilde önlüyor. Böylece geleneksel buzdolaplarındaki manuel buz çözdürme işleminden kurtulabiliyorsunuz. Siemens KG57NVW22N iQ100 A+ 505 lt NoFrost buzdolabı, taze yiyecek ve içecek için akıllı çözümler ve modern tasarım arayışında olan kullanıcılarını bekliyor. Eğer diğer buzdolabı modellerini de incelemek isterseniz Buzdolabı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Ürün Tipi

   

  Kombi

 • No-Frost

   

  Var

 • Ses Seviyesi (dBA)

   

  43

 • Toplam Kapasite

   

  505 LT

 • Buzluk Kapasite

   

  85 LT

 • Kullanım Şekli

   

  Solo

 • Renk

   

  Beyaz

 • Enerji Sınıfı

   

  A+

 • Boyut

   

  Y185 x G70 x D77 CM

 • Marka

   

  Siemens