SIEMENS SN234I00DT 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ INOX

Ürün Kodu: 75727

Siemens

SIEMENS SN234I00DT 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ INOX


Siemens SN234I00DT iQ300 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Hızlı yıkama programları ile mükemmel temizlik avantajı sağlayan Siemens SN234I00DT iQ300 4 programlı bulaşık makinesi, doluyken yüksekliği ayarlanabilen Vario sepetler yardımı ile daha fazla kapasite sunuyor. Aynı zamanda katlanabilen telleriyle de daha fazla  bulaşık alanına sahip olan bulaşık makinesi, özel programları ile en fazla 60 dakikada mükemmel temizlik garantisi veriyor. 

Ekstra Hijyen İçin Özel Opsiyon 

Siemens SN234I00DT iQ300 bulaşık makinesi ınox, ekstra hijyen opsiyonu yardımıyla yıkama süresince bulaşıkların daha uzun süre yüksek sıcaklığa maruz kalmasını sağlayarak derinlemesine temizlik avantajı sunuyor. Böylelikle bulaşıkların tamamen temizlenememe endişesi ortadan kalkarak, elle yıkama aşamasına gerek kalmıyor. Yoğun kirler, "ekstra hijyen" programı sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. 

Siemens SN234I00DT iQ300 bulaşık makinesi, yüzeyinin temizlenme sıklığını azaltan antiFingerprint özelliği sayesinde paslanmaz çelik üzerinde yer alan rahatsızlık verici parmak izi lekelerine son veriyor. Cam koruma teknolojisi ile donatılmış olan bulaşık makinesi, glassCare System özelliği sayesinde cam eşyaları büyük bir özenle yıkıyor. 

SN234I00DT iQ300 4 programlı bulaşık makinesinde yer alan sdosageAssist sistemi ile yıkama sırasında tablet deterjanın en uygun zamanda özel deterjan bölmesine düşmesi sağlanarak bulaşıklar aynı oranda temizleniyor. jetMatic hidrolik sistemi ile de bulaşıklar, daha hızlı yıkanıyor ve üstün performans sayesinde ekstra zaman kazanılıyor. 

Fonksiyonel Kullanım

rackMatic teknolojisi ile üst rafı üç kademede kolayca ayarlamanın mümkün olduğu Siemens SN234I00DT iQ300 bulaşık makinesi ile bulaşıklar, istendiği gibi yerleştirilerek, ekstra hacim sağlanıyor. Sepetin üst tarafında yer alan özel butona basıldıktan sonra büyük tencereler ve tabakları yerleştirmek kadar boşaltmak da çok daha kolay hâle geliyor. 

Farklı boyutlardaki bulaşıkların çok daha doğru temizlenmesini sağlamak için yüksekliği ayarlanabilir üst sepet ile donatılan Siemens SN234I00DT iQ300 4 programlı bulaşık makinesi ınox sayesinde geniş bulaşıkları yerleştirmek, çok daha kolay hâle geliyor. 

Siemens SN234I00DT iQ300 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox Faydaları

  • Siemens SN234I00DT iQ300, verimli ve dayanıklı iQdrive motor teknolojisi ile daha az enerji tüketimine karşı aynı performans avantajı sağlarken, ekstra sessiz çalışma özelliğiyle de dikkat çekiyor. 
  • Elektronik çocuk kilidi sayesinde çocukların yıkama sırasında makine kapağını açması ve program ayarlarıyla oynaması engelleniyor. 
  • 10 yıl garantili paslanmaz çelik taban ve iç haznesi ile uzun ömürlü kullanım sunuyor. 
  • 4 ayrı yıkama sıcaklık derecesi ile 70°C'ye kadar ulaşabilen SN234I00DT iQ300 4 programlı bulaşık makinesi, derinlemesine temizlik imkanı sağlıyor. 
  • LED ekranı sayesinde program detayları kolaylıkla kontrol edilebiliyor; eksik tuz göstergesi ve parlatıcı göstergesi ise azalma konusunda önceden uyarıyor. 

Siemens SN234I00DT iQ300 Bulaşık Makinesi Teknik Özellikleri 

  • Yıkama Kapasitesi: 12 Kişilik
  • Ürün Boyutları ( YxGxD ): 84.5 x 60 x 60 cm
  • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 290 kWh
  • Su Tüketimi (lt/program): 12 lt
  • Ses Seviyesi (dB): 52 dB

Bardak koruma teknolojisi, ürün kapağı belirli bir açıdayken otomatik kapanma imkanı sunan servo kilit ve yük sensörü özellikleri de Siemens SN234I00DT iQ300 bulaşık makinesinin öne çıkan özellikleri arasındadır.

Teknoloji Sektöründe Global Bir Marka

Siemens, 1847 yılında Almanya'da kurulmuştur. Alman standartlarını tüm dünyaya tanıtmak için uzun yıllardır teknoloji alanında lider marka konumunda bulunan Siemens, günümüzde yüzlerce ülkede bilinen ve kullanılan beyaz eşya ürünlerinin üreticisidir. 

Siemens SN234I00DT iQ300 4 programlı bulaşık makinesinin kutu içeriğinde bağlantı parçaları ve kullanım kılavuzunun yanı sıra garanti belgesi de yer almaktadır. Sağlıklı bir temizleme için ilk kullanım öncesinde parlatıcı bölümü doldurulmalıdır.