SIEMENS SN234W00DT 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNASI BEYAZ

Ürün Kodu: 75909

Siemens

SIEMENS SN234W00DT 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNASI BEYAZ


Siemens SN234W00DT A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Tüm dünyada faliyet gösteren markalar, insanların gündelik hayatlarını kolaylaştırmaya yardım edecek ürünlerini her yıl yeni teknolojiye sahip donanımları ile birlikte satışa sunmaya devam ediyorlar. Bu ürünler arasında beyaz eşyalar, evler için olmazsa olmaz eşyalar arasında yer alıyorlar. Bulaşık makineleri, özellikle çalışan insanlar için sağladıkları kolaylıklarla ön plana çıkıyorlar. Avrupa'nın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olarak hizmet veren Siemens, yüksek kalite ile ürettiği ev eşyaları ile insanların en güvendiği ve sıkça tercih ettiği markalar arasında bulunuyor. Markanın geliştirdiği Siemens SN234W00DT A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi, ileri teknolojisi ve dayanıklı malzemesi ile birlikte bulaşık makinesi sınıfında dikkat çeken ürünlerin üst sıralarında yer alıyor.

Paslanmaz çelikten üretilen kazan malzemesi sayesinde oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan ürün, bu sayede kullanıcısına uzun bir kullanım ömrü sunabiliyor. Dayanıklı malzemesinin yanında sunduğu son teknolojiye sahip donanımı ile Siemens SN234W00DT A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi, işlevsel özellikleri sayesinde bulaşık yıkama işlemini rahat ve konforlu bir deneyime dönüştürebiliyor. Siemens marka bulaşık makinesi, 4 farklı sıcaklık seviyesinde yıkama yapabiliyor. Bu sayede bulaşıkların yapısına ve kirlilik durumlarına göre seçenekler sunabilen Siemens SN234W00DT A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi; Normal, Ekonomik, Hızlı ve Yoğun olmak üzere de 4 farklı yıkama programını kullanıcısının ihtiyacına göre seçeneklendirebiliyor.

Yıkama programlarının seçiminin mekanik olarak gerçekleştirilmesine fırsat tanıyan Siemens SN234W00DT A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi, yıkama işlemini 24 saat erteleme özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Siemens markalı bulaşık makinesi, kısa programda 29 dakika, ekonomik programda ise 210 dakikada yıkama işlemi gerçekleştirebiliyor. Siemens SN234W00DT A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi ayrıca bulaşık kurutma işlemini kendi sıcaklığı ile yapabiliyor.

Teknolojiye Yön Veren Özellikler

 • Siemens SN234W00DT A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi, servoKilit özelliği sayesinde kapağını belli bir zaman sonrasında kendi otomatik olarak kapatabiliyor ve pratik bir kullanıma zemin hazırlıyor.
 • Akıllı Dozaj Sistemi özelliği sayesinde Siemens markaya sahip ürün, kullanılan tablet deterjanı en doğru zamanda sepete otomatik olarak düşürüyor ve kontrollü bir şekilde çözünmesini sağlıyor. Böylece en kusursuz bulaşık yıkama işlemini gerçekleştirebiliyor.
 • Ürünün sahip olduğu Dönüşümlü Yıkama özelliği, alt ve üst sepetlerin dönüşümlü olarak yıkanmasını sağlıyor. Bu sayede deterjan kiri yumuşatacak yeterli zamanı bulabiliyor ve kir sökme işlemi sorunsuz bir şekilde çözülüyor.
 • Geri Emme Önleyici özelliği ile Siemens SN234W00DT A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi, suyun geri emilmesinin önüne geçebiliyor.
 • Bu alanda teknolojinin geldiği son nokta olan BLDC Motor teknolojisine sahip olan ürün, bu sayede doğal kaynakları en etkili şekilde kullanabiliyor ve kir sökme işleminde yüksek basınç, durulama işlemi sırasında da düşük basınç uygulayarak yıkama işlemini hassas bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Fark Yaratan Güçlü Donanım

 • Program Sayısı: 4
 • Yıkama Kapasitesi: 12 Kişilik
 • Enerji Sınıfı: A+
 • Ürün Boyutları (Y x G x D): 84.5 cm x 60 cm x 60 cm
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 290 kWh  
 • Su Tüketimi (lt / program): 12 lt
 • Ses Seviyesi (dB): 52 dB

Avrupa'nın Tercihi

1847 yılında Almanya'da kurulan Siemens, Avrupa'nın en çok tercih edilen beyaz eşya ve teknoloji kuruluşlarından biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Tüm dünyada faliyet gösteren teknoloji firması endüstri, sağlık ve enerji olmak üzere üç ana sektörde hizmet veriyor.

Kolay Kullanım

Siemens SN234W00DT A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi sahip olduğu göstergesi sayesinde kullanıcısına rahat bir kullanım fırsatı tanıyor. 
 
 
Derinlik (cm)60
Dijital EkranVar
Enerji SınıfıA+
Garanti NotuEğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm)60
Kapasite12 Kişilik
Kullanım ŞekliSolo
Program Sayısı4
RenkBeyaz
Ses Seviyesi (dB)52
Su Tüketimi (lt/program)12
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)290
Yükseklik (cm)84.5