SIEMENS WM14W560TR 9 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ BEYAZ

Ürün Kodu: 53920

Siemens

SIEMENS WM14W560TR 9 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ BEYAZ


Ürün Detayları

Siemens WM14W560TR A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Alman mühendisliğinin en iyi örneklerini veren Siemens, yenilikçi olduğu kadar sağlam ve dayanıklı ürünleri ile kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor. IQ700 serisinden yeni çıkarttığı Siemens WM14W560TR çamaşır makinesini kullanıcılarla buluşturan marka, piyasa hakimiyetini devam ettiriyor. Üstün IQ700 motoru nitelikli teknolojisi ile daha verimli çalışan yeni Siemens, enerjiden ve zamandan tasarruf ettirmeyi ise ilk hedefleri arasında tutuyor. Performansı ve kullanıcı dostu özellikleri ile dikkat çeken Siemens çamaşır makinesi 9 kg fiyatı ve teknolojileri ile değerlendirmelerden tam not alıyor.

Siemens WM14W560TR IQ700 Motor ile Performansını Artırıyor

Siemens WM14W560TR IQ700 Motor ile Performansını Artırıyor

Kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşımak için tasarlanan IQ700 motor yeni makinenin tüm temizlik performansını olumlu etkiliyor. Güçlü bir motorun yapması gerektiği gibi hareket eden cihaz, ileri teknolojisi ile hızlı çalışıyor ve bu sayede zamandan tasarruf ediyor. A+++ enerji sınıfının hakkını veren makine, elektrik ve su tüketiminde de tasarruf sağlıyor. Ait olduğu enerji sınıfında yeni bir sayfa açmayı başaran çamaşır makinesi Siemens teknolojilerinin yerinde kullanımı sayesinde enerji tasarrufunu %30'lara kadar çıkarıyor. Akıllı teknolojisi ile bilinen IQ700 motoru, geniş hacimli tamburu tam elektronik kontrol ile  hareket ettiriyor. Tambur üzerindeki etkin motor kontrolü, bir yandan hareketlerin hassas bir şekilde devam etmesini sağlarken, diğer yandan su akışının sensörler yardımı ile doğrudan çamaşırları hedeflemesini sağlıyor. Siemens çamaşır makinesi 9 kg 1400 devir ile yakaladığı yüksek performansını IQ700 motor güvencesi ile yıllar boyunca devam ettirerek sürekli kılıyor.

Kirlere ve Lekelere Derinlemesine Nüfuz Eden Yıkama Teknikleri

Kaynaklara duyarlı enerji ve su tüketimine öncelik veren Siemens, yeni modelinde de aynı duruşuna devam ediyor. Kendine has Active Water teknolojisi, su akış sensörü ve Water Perfect Plus teknolojisini bir arada kullanan çamaşır makinesi 9 kg çamaşırla bile sınıfında en iyi sonuçları alıyor. Kullanıcılara daha az su ve enerji harcamak için opsiyonel yıkama programları da hazırlayan makine, kaynak tüketimini daha da aşağıya çekmeyi başarıyor. Hızlı 15 dakika yıkama programı ile durulama ve sıkma süresini azaltan model, az kirli çamaşırlar için en ideal çözümü sunuyor. Etkileyici motor ve su teknolojileri ile lekeler dahil kirlere 3 boyutlu yıkama yapan cihaz, kumaşların en derinine nüfuz ediyor. Bu sayede en inatçı kir ve lekeleri dahi söken makine, temizlik deneyimini artırıyor. Başarılı yıkama performansı, kullanıcılar tarafından yapılan Siemens 9 kg çamaşır makinesi yorumları ile de teyit edilen cihaz, kalabalık ailelere akıllı çözümler sunuyor.

Akıllı Özellikleri ile Daha Kullanışlı ve Pratik Çamaşır Makinesi

Akıllı Özellikleri ile Daha Kullanışlı ve Pratik Çamaşır Makinesi

Sadece en iyi yıkama performansının yeterli olmadığını bilen Siemens, kullanıcılardan aldığı geri bildirimler ile daha kullanışlı ve daha pratik olmayı amaçlıyor. Bunun için aldığı geri bildirimler doğrultusunda geliştirdiği akıllı özellikler ile cihazını destekleyen marka, kullanışlı ve pratik fonksiyonlarını devreye sokuyor. Kendi kendini temizleyen deterjan gözü ve tambur temizliği vaktinin geldiğini haber veren sistem, makinenin ömrünü uzattığı gibi kullanıcıların da hayatını kolaylaştırıyor. 4 adet yaygın leke ile nasıl mücadele edeceğini bilen Siemens çamaşır makinesi leke çıkarma programını da devreye alıyor. Unutulan çamaşırlar için de çözümü olan Siemens, programları yeniden başlatmaya gerek kalmadan ilaveler yapılmasına izin veriyor. Geniş dokunmatik LED ekranı ile daha pratik olması için çaba sarf edilen cihaz, akıllı teknolojileri başarılı bir biçimde kullanıyor. Kullanışlı menüleri ile kullanıcıları yönlendiren WM14W560TR, geniş LED ekranı üzerinde yıkama seansına dair tüm bilgileri anlık olarak paylaşıyor. Dilerseniz diğer çamaşır makinesi modellerini de Çamaşır Makinesi kategorimizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Yıkama Kapasitesi

   

  9 KG

 • Ses Seviyesi (dBA)

   

  72

 • Ağırlık

   

  71 KG

 • Kullanım Şekli

   

  Solo

 • Su Girişi

   

  Tek

 • Enerji Sınıfı

   

  A+++

 • Sıkma Devri

   

  1400

 • Materyal

   

  Paslanmaz Çelik

 • Kurutma Özelliği

   

  Yok

 • Boyut

   

  Y84.5 x G60 x D59 CM

 • Marka

   

  Siemens