TEFAL GOURMET MİNUTE TOST MAKİNESİ ŞAMPANYA

Ürün Kodu: 009769

Tefal

TEFAL GOURMET MİNUTE TOST MAKİNESİ ŞAMPANYA


Tefal Gourmet Minute 2000 W Tost MakinesiŞık ve İşlevsel Kullanım

Tefal tost makinesi şık ve işlevsel kullanımı geniş yiyecek kapasitesi ile birleştirerek sunmaktadır. Makine 4 tost ekmeği pişirme kapasitesi ile en kalabalık ortamlarda bile stressiz, kolay ve hızlı bir şekilde yiyecek pişirme deneyimi sunmaktadır. Yiyecek kapasitesi özellikle çekirdek ailelerde tek seferde yiyecek pişirilmesini sağlamaktadır. Makine paslanmaz çelik gövdesi sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir. Ürün bu özelliğini uzun süre aynı performansla kullanılabilme özelliği ile birleştirmektedir.

Çıkarılabilir Plakalar ile Kolay Temizlik

Makine döküm alüminyum kaplama plakalar ile sunulmaktadır. Plakalar yiyeceklerin yapışmasını engellemekte ve yiyeceklerin yanmadan pişmesini sağlamaktadır. Plakalar çıkarılabilir bir şekilde makinede kullanılmaktadır. Çıkarılan plakalar kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.


Zamanlayıcı

Makine zaman ayarı ile yiyecekler pişirilirken başında bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Zamanlayıcı sayesinde makine istediğiniz süre kadar çalışmakta ve süre sonunda sizi ikaz etmektedir.


 


5 Seviyeli Isı Ayarı

Tost makinesi ayarlanabilir 5 sıvı ayarı sayesinde yiyeceklerin istenilen sıcaklıkta pişirilmesini sağlamaktadır. Bu özellik zamanlayıcı ile birleşerek yiyecekler eşsiz ve sorunsuz bir şekilde pişirilmektedir.


180 Derece Açılabilme

Makine 180 derece açılabilme ve geniş pişirme kapasitesi sayesinde en kalabalık ortamlarda bile cihazın ızgara olarak kullanılabilmesini sağlamaktadır.


Kilitleme Mangalı

Kilitleme mangalı pişirilen yiyeceğin istenilen baskıda pişirilmesini sağlayan bir teknolojidir. Bu özellik sayesinde yiyeceklerinizi istediğiniz kalınlıkta pişirebileceksiniz.

 

  • 2000 Watt güç ile yüksek performans
  • Eşsiz zaman ayarı sayesinde ızgaralarınız tam kıvamında.
  • Paslanmaz çelik gövde
  • Çıkarılabilir aluminyum döküm plakalar
  • 5 seviyeli ısı ayarı
 
 
 
Çıkartılabilir PlakaVar
Güç (W)2000
Izgara ÖzelliğiVar
Plaka KullanımıÇift Taraflı
Plaka YüzeyiDöküm
RenkKahverengi