VESTEL 20210114 CM 9812 G 9 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ GRİ

Ürün Kodu: 41211

VESTEL

VESTEL 20210114 CM 9812 G 9 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ GRİ


Ürün Detayları

Vestel CM 9812 A+++ 1200 Devir 9 Kg Çamaşır Makinesi

Birbirinden şık beyaz eşya modelleriyle her geçen gün kullanıcıların beğenisini daha çok kazanan Vestel, çamaşır makineleri ile büyük bir fark yaratıyor. Vestel'in en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Vestel CM 9812 A+++ 1200 devir 9 kg çamaşır makinesi modeli kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Tasarımı ve birçok özelliğiyle büyük beğeni kazanan ürün, Türkiye'de en yüksek satış oranlarına ulaşmayı başarıyor. 

Vestel CM 9812 A+++ 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

Vestel CM 9812 A+++ 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

Tasarım özellikleriyle kullanıcıları adeta büyüleyen, Vestel CM 9812, göz kamaştırıyor. 9 kg çamaşır makinesi, tambur kapağının sahip olduğu siyah kaplama ve yansıtmalı gümüş çerçeve sayesinde mükemmel bir uyum yakalıyor. Evlerde bir aksesuara dönüşen ürün, kullanıldığı alana renkli ve modern bir şıklık kazandırıyor. Son derece sessiz bir şekilde çalışan çamaşır makinesi, Inverter motor donanımıyla yıkama işlemi sırasında çıkan ses ve titreşimleri en az seviyeye indiriyor. Fonksiyonlarıyla şaşırtan Vestel CM 9812 çamaşır makinesi, geleneksel çamaşır makinelerine kıyasla, üstün bir performans gösteriyor. Tesisat donanımında nikel kaplamalı bir rezistansı bulunan Vestel çamaşır makinesi, bu sayede kendisini kireçten koruyabiliyor ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. 

İnci Dokulu Kazanı ile Narin Giysileriniz Bakımda

Geniş çamaşır yükleme haznesi, 9 kg kapasiteye sahip olan Vestel, kullanıcılarına tek seferde birçok çamaşırı yıkayabilme avantajı sağlıyor. Özel mikro deliklere sahip inci dokulu kazan yapısı, giysilerinizin yıkama ve sıkma aşamasında yıpranmasına engel oluyor. En değerli narin giysiler ve yünlüler bu sayede mükemmel bir bakımdan geçiriliyor. Özel bir yorgan yıkama programı içeren Vestel makine, yorganları ve yastıkları formlarını bozmadan derinlemesine bir temizlik işlemine tabi tutuyor. Çok kirli çamaşırlar için ön yıkama programı bulunan Vestel 9 kg çamaşır makinesi, seçilen programdan önce ön yıkama yaparak, giysileri derinlemesine temizliyor. Kırışık azaltma fonksiyonu makinede yıkanan her çamaşırın kolay ütülenebilmesine imkan veriyor. Çamaşırların kırışıklıklarını en alt seviyeye indiren Vestel, ütüleme işlemlerinde kullanıcılarına zaman kazandırıyor. Ayrıca dengesiz yük kontrolü fonksiyonu da bulunan ürün, sıkma esnasında tambur içinde oluşan dengesiz miktarlara özel, otomatik devir ayarı yapabiliyor. Vestel çamaşır makinesi bu özellikle kendi güvenliğini korurken, oluşabilecek titreşim ve sesleri de engelleyebiliyor. 

Süper Hızlı ile 12 Dakikada Çamaşırlar Tertemiz

Süper Hızlı ile 12 Dakikada Çamaşırlar Tertemiz

Saatlerce süren çamaşır yıkama işlemlerini minimal bir süreye indiren Vestel CM, acil durumlarda kullanıcılara rahat bir nefes aldırıyor. Çamaşır kapasitesi 2 kg olan 12 dakikalık hızlı yıkama programı, az kirli çamaşırlar için en uygun seçenek olmasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca ürün, LCD ekranı sayesinde programların bitiş süresini gösterebiliyor ve özel sıcaklık ayarları yapılabilmesine olanak tanıyor. 1200 devir tamburu olan ürün, sıkma işlemlerinde büyük bir başarı gösteriyor. 1 dakikada tam 1200 tambur dönüşü yaparak çamaşırları nemli bir hal alana kadar sıkabiliyor. Böylece çamaşırlar, çok kısa bir zaman diliminde kurutularak giyime hazır hale getirilebiliyor. Vestel çamaşır makinesi herhangi bir programın başlatılmasından sonra istenilen her an durdurulabiliyor. Unutulan çamaşırların yıkama haznesine eklenebilmesine yardımcı olan bu program, kullanıcılarını yeni bir yıkama işleminden de kurtarmış oluyor. A+++ teknolojisiyle donatılan Vestel çamaşır makinesi, diğer çamaşır makinelerine kıyasla yüksek seviyede enerji ve su tasarrufu yapabiliyor bu sayede aile bütçesine de büyük bir katkıda bulunmuş oluyor. Çamaşır makinesi fiyatları incelendiğinde Vestel'in, aynı özelliklere sahip olan ürünlere göre daha uygun bir fiyat seçeneği sunduğu da açıkça görülüyor. Eğer diğer çamaşır makinesi modelleri hakkında da bilgi edinmek isterseniz Çamaşır Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Program Sayısı

   

  19

 • Yıkama Kapasitesi

   

  9 KG

 • Ses Seviyesi (dBA)

   

  78

 • Kullanım Şekli

   

  Solo

 • Enerji Sınıfı

   

  A+++

 • Su Girişi

   

  Tek

 • Sıkma Devri

   

  1200

 • Materyal

   

  Paslanmaz Çelik

 • Kurutma Özelliği

   

  Yok

 • Boyut

   

  Y84.5 x G58.2 x D59.7 CM

 • Marka

   

  Vestel