VESTEL 20261837 NF480 X ÜSTTEN DONDURUCULU BUZDOLABI INOX

VESTEL

VESTEL 20261837 NF480 X ÜSTTEN DONDURUCULU BUZDOLABI INOX

3899.00 TL


Vestel EKO NF480X A+ 480 LT NoFrost Buzdolabı

Dayanıklı tüketim malları sektöründe olarak faaliyetlerini sürdüren Vestel markası, yüksek kaliteli tüketici ürünleri üretmeye devam ediyor. Vestel buzdolabı çeşitleri pratik kullanımı sayesinde kullanıcı beğenisini kazanmayı başarıyor. Gelişmiş fonksiyonları ve şık tasarımı ile öne çıkan Vestel EKO NF480X A+ 480 lt NoFrost buzdolabı yiyecekler için sağlıklı ve uzun süre koruma sağlıyor. Model enerji sınıfı, yüksek performansı ve teknik donanımına göre buzdolabı fiyatlarıiçinde uygun aralıklarda yer alıyor.

Kolay Kullanımlı Vestel EKO NF480X

Kolay Kullanımlı Vestel EKO NF480X

A+ enerji sınıfına sahip Vestel EKO NF480X, paslanmaz ve iz bırakmayan inox renk seçeneği ile zarif ve estetik bir görünüm kazanıyor. Model, çift kapılı ve solo kullanım şekli ile tüketici beğenisine sunuluyor. Eko seri Vestel buzdolabı, 480 litre geniş depolama kapasitesi ve çeşitli raf seçenekleri ile kullanıcıya pratiklik sağlıyor. Değiştirilebilir kapı açılış yönü mutfağın alanına göre ayarlanabiliyor. Hareket kolaylığı sağlayan tekerlekler yardımı ile de buzdolabı kolaylıkla hareket ettirilebiliyor. Sıfır taşma sistemi sayesinde buzdolabının kapısı ekstra genişliğe ihtiyaç duymadan 90 derece açılabiliyor. Soğutucuda yanda, dondurucuda yukarıda bulunan LED aydınlatma sistemi sayesinde buzdolabının her köşesini net bir şekilde görebilme imkanı tanıyor. Sesle uyarı veren “Kapı Açık Alarmı” da LED uyarı ışıkları sayesinde çok daha pratik kullanım sağlıyor. Model, akıllı Defrost sistemi sayesinde nem kontrolü sağlayarak buzdolabının içinde buzlanma oluşumu engelliyor. Enerji verimliliği sağlayan turbo fan fonksiyonu, havayı sürekli sirküle ederek soğutucu rafları arasında eşit ve dengeli soğuk hava dolaşımı oluşturuyor.

Gelişmiş Fonksiyonlar

Vita Depo fonksiyonuna sahip NoFrost buzdolabı, sebzelik üzerinde bulunan klapeler ile sebzelik bölmelerinin nem kontrolünü sağlayarak, yiyeceklerin uzun süre tazeliğini korumasına yardımcı oluyor. Frost Free teknolojisi, ikili soğutma sistemi sayesinde hem dondurucuda hem soğutucuda iki bağımsız hava döngüsü yaratarak kokuların birbirine karışmasını önlüyor. 3 boyutlu soğutma sistemine sahip model, bu sistem sayesinde soğuk havayı farklı yönlerden üfleyerek sıcaklık farklarını en aza düşürüyor. Böylece buzdolabının her yerinde aynı oranda soğutma sağlanıyor. Soğutucu içerisindeki bağımsız hava teknolojisi sayesinde de yiyeceklerin taze hava ile teması artarak daha uzun bir süre tazeliklerini korumasına yardımcı oluyor. Sebzelik bölmelerinde kullanılan özel basamaklı tasarım yüzeyi yardımıyla iç yüzeyde oluşturulan eğim; süzülen suyun, yiyecekler ile temasını azaltıyor. Böylece meyve ve sebzeler vitaminleri uzun süre koruyor. Model, bu özellikleriyle Vestel buzdolabı yorumları içinde de öne çıkıyor.

Bölmeleri ile Kullanım Rahatlığı Sağlayan Buzdolabı

Bölmeleri ile Kullanım Rahatlığı Sağlayan Buzdolabı

Çok amaçlı bölmeye sahip Vestel buzdolabı, farklı ihtiyaçlara çözümler sunarak kullanıcıyı memnun ediyor. Buzdolabının bu bölmesi dondurucudan çıkartıldığı zaman gıdaların sağlıklı bir şekilde çözülmesini sağlıyor. Aynı zamanda bu bölmede et veya balık gibi kolay bozulabilen ve hemen tüketilmesi gerek gıdalar uzun süre muhafaza edilerek tazeliklerini koruyor. Kahvaltılık bölmesi olarak da kullanılabilen sıfır derece bölmesi ile süt ve süt ürünleri başta olmak üzere, yiyeceklerin daha uzun süre taze bir şekilde saklanmasına yardımcı oluyor. Kapı içinde bulunan peynir ve tereyağı rafı da kullanım rahatlığı sağlıyor. Kırılmaya dayanıklı özel tamperli ve serigrafili cam raflar sayesinde büyük ve ağır yiyecekler buzdolabında rahatlıkla saklanabiliyor. Geniş kapı rafı aralığı sayesinde ise büyük şişeler rafa kolayca yerleşebiliyor. Sadeleştirilmiş cam raf ve gövde birleşim noktaları ile kullanım alanı daha da genişliyor. Hareketli yapısı sayesinde buzmatik, diğer yiyeceklere yer açmak için çıkarılabiliyor veya yer değiştirebiliyor.

Teknik Özellikler

 • No-Frost

   

  Var

 • Ürün Tipi

   

  Çift Kapılı

 • Toplam Kapasite

   

  480 LT

 • Ses Seviyesi (dBA)

   

  43

 • Buzluk Kapasite

   

  97 LT

 • Kullanım Şekli

   

  Solo

 • Renk

   

  Inox

 • Enerji Sınıfı

   

  A+

 • Boyut

   

  Y183 x G70 x D72 CM

 • Marka

   

  Vestel