Güveç Set

En uygun ve Kaliteli Güveç Set çeşitleri Taşpınar.com' da. Güveç Set Modellerini, Detaylarını İncelemek ve Satın Almak İçin Hemen Tıklayın.

Markalar
Fiyat Aralığı
0,00 TL
2.700,00 TLEt ve sebze yemeklerinize daha fazla lezzet katmak için güveç seti ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Geniş ağızlı ve topraktan üretilmiş tasarımı ile geleneksel yemeklerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Tatlı çeşitlerinde kullanacağınız küçük tas ve derinliği değişen kayık tabaklar şeklinde kullanılabilmektedir. Özel bir topraktan üretilen güveç çeşitleri yemeklere güzel bir tat bırakmaktadır. Kuru fasulye, tavuk ve mantı gibi tencerede yapabileceğiniz yemekleri güveçte daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Yapacağınız yemeğe göre kapaklı veya kapaksız seçeneklerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Kapaklı tencerelerimiz sayesinde ürünlerinizi buharda pişirebilirsiniz.

Üretim sırasında kullanılan maddeler doğal ve kalitelidir. Yemeklerinize tat bıraktığından dolayı kimyasal bir içerik içermemesi oldukça önemlidir. Bu sayede lezzetli yemekler kadar sağlıklı yemeklerinde öncüsüyüz. Daha az ve tuz ile yemeklerinizi sağlıklı hale getirebilirsiniz. Ürünlerimizin temizlikleri de oldukça kolay yapılmaktadır. Deterjan kullanmadan sadece su ile temizleyebilirsiniz. Ürün içerisinde yağ, yemek artığı ve yemek kokusu bırakmamaktadır. Havlu ile durulama işleminizde boyası akmamaktadır. Güveç seti içerisinde bulunan ürünler yere sert bir şekilde düşse dahi kırılmamaktadır. Kulpları ve kapaklarında da aynı kaliteli malzemelerden üretim sağlanmaktadır.

Güveç Takımı

Güveç takımı ürünlerimizde pişen yemeklerinizi buharda rahatlıkla pişirebilirsiniz. Hava çıkışı sağlamayan kapaklar ile yemeklerinizin pişme süresini en aza indirebilirsiniz. Misafir sayılarınıza uygun ebatlarda tencere setlerimiz mevcuttur. Davetlerinizi kişi sayısına bağlı kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle güveç takımlarında çelik kaşık ve kepçe kullanılması önerilmemektedir. Ancak ürünlerimizde dilediğiniz araç gereçleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kaliteli ürünlerimizde çizilme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Kırmızı et, sebze ve daha birçok geleneksel yemeklerinizi sağlıklı olarak pişirebilirsiniz. Tencerede pişirilen pilav ve çorba gibi yemek türlerini de güveçte daha lezzetli hale getirebilirsiniz.

Sütlü tatlılar için ise setler halinde güveç takımlarımız bulunmaktadır. Takımlar 4’lü, 6’lı ve 8’li olmak üzere satılmaktadır. Tas şeklinde bulunan ürünlerimizi tek kişilik olarak da servis edebilirsiniz. Killi çamurdan üretilen ürünlerimizde tatlılar daha lezzetli olabilmektedir. Yüksek pişirme sıcaklıklarında sorunla karşı karşıya kalmazsınız. Birçok tatlı tarifini az kalorili ve sağlıklı yapabilirsiniz. Balık ve deniz ürünlerine özel kayık güveç takımları bulunmaktadır. Setler ve tek olarak satılmaktadır. Kişi sayısına endişe etmeden yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Özellikle yaz akşamlarında karides yemeklerinizi güveçte yapabilirsiniz. Fırında içerisinde yapısı bozulmadan kullanılabilmektedir. Ayrıca susuz güveç yemeği yapmak isteyen kişiler bu takımları rahatlıkla kullanabilmektedir.

Güveç Çeşitleri

Türk mutfağının yemeklerinden tatlıya kadar pek çok türünde güveç çeşitleri ile pişirebilirsiniz. Sadece pişirmek ile kalmayıp sunum tabağı şeklinde sıcak ve göze şık şekilde servis edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz önceliğe göre güveç tencere seti bulunmaktadır. Granit güveç tencere seti ürünleri yüksek kalite malzemelerden üretilmektedir. İndüksiyonlu ocaklara ve fırınlara oldukça dayanaklıdır. Yüksek sıcaklık içerisinde kırılma ve yapısının bozulması söz konusu değildir. Ocaklarda kullandığınız güveç tencerelerin tabanında kararma sorunları ile karşı karşıya kalmazsınız. Granit olduğundan dolayı yemeğin yanması ve tabana yapışması söz konusu değildir. Sırf bu sorunlarla karşılaşmamak adına fazla yağ koymanız bile gerekmez. Yemekleriniz olması gerektiği şekilde pişirebilirsiniz.

 Desenli güveç tenceresi şık bir görünüme sahiptir. Renkleri ve desenleri ile mutfağınıza ayrı bir hava katmaktadır. Özel davetlerinizde pişirme gereci olduğu kadar servis gereci olarak da kullanılmaktadır. Yemekleriniz ve çeşitli desenli güveç tenceresi ürünlerimiz ile sofraları süslemektedir. Yemeğinizin ısısını koruyarak uzun zaman sıcak ve taze kalmasını sağlamaktadır. Kulpları özel hammaddeye bağlı olarak tasarlanmıştır. Uzun pişirme sürelerinde bile kulpları ısınmamaktadır. Yemeklerinizi gönül rahatlığı ile güveç çeşitlerimize emanet edebilirsiniz.

Oms Döküm Granit tencere seti uygun fiyatlarla taspinar.com’da!

Omlet ve Sahan Seti modellerimize göz atmak ister misiniz?