Hiper Set

En uygun ve Kaliteli Hiper Set çeşitleri Taşpınar.com' da. Hiper Set Modellerini, Detaylarını İncelemek ve Satın Almak İçin Hemen Tıklayın.

Markalar
Fiyat Aralığı
0,00 TL
7.420,00 TLHiper set ürünleri ile birbirinden farklı lezzetli ve sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz. Mutfakların olmazsa olmazı araç gereçleri tek bir üründe toplanmaktadır. Yeni evlenen ve mutfakta fazla zaman geçiren kişiler ve şefler için benzersiz bir set. Tencere, düdüklü tencere, cezve takımları, çaydanlık ve farklı parçaları bir arada bulabilirsiniz. Hiper setler Korkmaz imzası ve güvencesi taşımaktadır. Sağlıklı, güvenli ve kaliteli ürünler arıyorsanız bu ürünler tam sizlere göre. Korkmaz Hiper Set içerisinde çeyiz seti koleksiyonu yer almaktadır. Birbirinden farklı modern çizgileri ve kaliteli ürünleri ile mutfağınıza yeni bir boyut getirmektedir.14 parça hiper set ürünleri ile mutfağınızın eksiklerini büyük ölçüde kapatabilirsiniz. Set içerisinde tencere seti, çaydanlık takımı ve düdüklü tencere seti yer almaktadır. Düdüklü tencere setleri 3 litre ve 6 litre ebatlarında olup kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. Ürünlerin genelinde süper kapsül taban olacak şekilde üretilmektedir. Homojen ısı iletimi sağlayarak yiyecek ve içeceklerinizin uzun süre sıcaklığını korumaktadır.

 

En lezzetli yemekleri pişirebileceğiniz ürünleri arıyorsanız Hiper yemek setleri ve Korkmaz hiper çelik tencere seti tam size göre. Yüksek sıcaklıklara dayanıklı olduğundan dolayı herhangi bir kararma ile karşı karşıya kalmazsınız. Polisajlanma işlemi özenle gerçekleştirildiğinden dolayı dış yüzeyleri parlaklığını korumaktadır. Ayrıca paslanmaz çelik kulplara ve kapaklar sahiptir. Ne kadar yüksek sıcaklıkta pişirirseniz pişirin ergonomik ve el yakmayan özelliğe sahiptir. Set içerisinde yer alan düdüklü tencerenizde güvenli pişirme özelliği yani akıllı kilit sistemi bulunmaktadır. Tencerenin içerisinde buhar basıncı azalırsa otomatik olarak ürünün kapağı açılmaktadır. Kalite performansından ödün vermeden uygun fiyatlarla bu setlere sahip olabilirsiniz.

 

Korkmaz Flora Hiper Set

 

Korkmaz Flora Hiper set çeyiz ve pişirme kategorilerinde en fazla tercih edilen üründür. Herkesin bütçesine uygun özel sayıda parçalar birleştirilmektedir. Korkmaz Flora 17 parça tencere seti içerisinde ise tüm ürünler avantajlı fiyata bulunmaktadır. Set içeriğinde tencere, düdüklü tencere, çezve ve çaydanlık takımları yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri ile de mutfağınıza uyum sağlayabilirsiniz. Tencere setleri içerisinde çift katlı süper kapsül taban yer almaktadır. Böylelikle homojen ısı iletimini daha iyi sağlamaktadır. Isıya dayanıklı silikon kulplar ve kapaklar sayesinde elini yakmazsınız. Cam kapaklar darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca cam kapaklar özel olarak temperlenmiştir. Ürünlerin temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz Bulaşık makinesinde temizlemeye uygundur. Herhangi bir çizilme ve parlaklığını kaybetme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Düdüklü tencere kapağı set içerisinde bulunan tencereler ile uyum sağlamaktadır. Misafirlerinizin kişi sayısına bakmadan lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

 

Korkmaz Kappa Hiper Set

 

Korkmaz Kappa Hiper set ürünleri özel tasarım harikasıdır. Kullanıcıları rahat ettirmek açısından her ayrıntı düşünülmektedir. Paslanmaz çelik tencereler ile birbirinden lezzetli yemekler, çorbalar ve başlangıçlar pişirebilirsiniz. Polisajlanmış dış yüzeyler sayesinde uzun süredir parlaklığını korumaktadır. Kararma, çizilme ve parmak izi gibi sorunları yaşamazsınız. Uzun sıcaklara kadar ısıtılabilen ürünlerde bakalit kulp ve kapak tutacağı tercih edilmektedir. Böylelikle küçük mutfak kazalarının önüne geçilmektedir. Kullanılan üç kat kapsül taban sayesinde markanın en kaliteli pişirme ürünleridir. Her türlü ocak üzerinde ve geniş ısı derecelerine dayanıklıdır. Ebatları 16 cm, 18 cm, 20 cm, 22 cm, 24 cm ve 28 cm’ e kadar geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Günlük kullanımdan büyük davetlere kadar Korkmaz Kappa Hiper set elinizin altındadır. Yemek yapmayı seven herkesin mutfağında mutlaka bu ürünler bulunması gerekmektedir. Ürünleri rahatlıkla bulaşık makinesinde temizleyebilirsiniz. Bahsettiğimiz bu özellikleri sayesinde en üst enerji ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

 

 Güveç Seti modellerimizle yemekleriniz çok daha lezzetli olacak!