KÜTAHYA PORSELEN LB24Y24309429 LEONBERG 24 PARÇA YEMEK TAKIMI

Ürün Kodu: 89906

KÜTAHYA

KÜTAHYA PORSELEN LB24Y24309429 LEONBERG 24 PARÇA YEMEK TAKIMI


Kütahya Porselen 9429 Desen 24 Parça Yemek Takımı

Yemek masalarının dekorasyonu ve şıklığı her zaman çok önem arz eder. Sevdiklerinizi, misafirlerinizi ağırlamak, güzel ve hoş bir masa hazırlamak için yemek takımı seçimi çok önemli bir detayı oluşturur. Kütahya Porselen 9429 Desen 24 Parça Yemek Takımı, hem gözünüze hem de fonksiyonel kullanımı ile gönlünüze hitap eden bir üründür. 

Gururla Sergileyeceğiniz Sofralar İçin İlk Şart, Yemek Takımı Seçimi

Yemek takımlarının güzel olması kadar kullanışlı olması da önemlidir. Bu nedenle seçim yaparken her iki unsur da göz önünde bulundurulmalıdır. Kütahya Porselen 9429 desenli yemek takımı; çini detayları, maviyle beyazın uyumu, kusursuz el işliği ve tekniğiyle bu iki unsuru da bünyesinde barındırır. Birbiriyle uyumlu desenlerin ve modellerin bir araya gelmesiyle lezzet dolu yemekleri görsel bir şölene dönüştürür. İddialı tasarımı ve ergonomik kullanımı sayesinde uzun ömürlü yemek takımı arayanların tercih ettiği bir üründür.

Tasarımsal Özellikleri ile Dikkat Çeken Kütahya Porselen Yemek Takımı

  • 24 parçadan oluşan bu yemek setinin içinde: 6 adet servis tabağı (ölçüsü: 25 cm), 6 adet çukur tabak (ölçüsü: 23 cm), 6 adet pasta tabağı (ölçüsü : 21 cm)  ve 6 adet kaseden (ölçüsü: 16 cm) oluşur.
  • Yuvarlak tasarıma sahip olan bu ürünün deseni, sır içi dekor uygulamasıyla çok daha uzun ömürlü desen koruma ve kaybetmeme özelliğine sahiptir.
  • Porselen yemek takımı, hoş bir hisse ve görünüşe sahip özel dokusu, mavinin masumiyeti ve mutluluk veren etkisiyle sofralarınıza şık bir atmosfer katar.
  • Temizliği ve bakımı son derece pratik olan yemek takımını bulaşık makinesinde desenleri ve renkleri solmadan gönül rahatlığı ile yıkayabilirsiniz.
  • Kütahya Porselen yemek takımı, kullanım hatasından kaynaklanmayan tüm durumlara karşı 2 yıl marka garantisi altındadır. 

24 Parçadan Oluşan Yemek Seti6 Adet Servis Tabağı6 Adet Çukur Tabak6 Adet Pasta Tabağı6 adet Kaseden oluşmaktadır.Porselen sektöründe çok önemli bir devrim olarak kabul edilen sır içi dekor uygulamasıyla desenler artık daha uzun ömürlü.Yemek Setinizi bulaşık makinesinde uzun yıllar herhangi bir solma olmadan kullanabilirsiniz.