Yemek Takımı

En uygun ve Kaliteli Yemek Takımı çeşitleri Taşpınar.com' da. Yemek Takımı Modellerini, Detaylarını İncelemek ve Satın Almak İçin Hemen Tıklayın.

Markalar
Fiyat Aralığı
0,00 TL
24.739,00 TLYemek takımları, günümüzde mutfağın vazgeçilmez bir parçasıdır. Yüzyıllardır insanlığın önemli araç gereçlerinden birisi haline gelmiştir. Renk, desen, kullanılan hammadde ve kullanım amaçlarına göre birçok çeşidi bulunmaktadır. En özel davetlerinizde, bayramlarda, kutlamalarda ve vedalarda yemek takımı yanınızdadır. Kişi sayısına göre günlük yemek takımı, 6 kişilik yemek takımı ve 12 kişilik yemek takımı ürünler mevcuttur. Yemeklerinizin lezzeti kadar sunum estetiğini de bu takımlar sayesinde sağlayabilirsiniz.

 

Kaliteli ve tasarım harikası ürünleri ile bazı markalar ön plana çıkmaktadır. Kullanıcılara marka, renk, kişi sayısı, uygulama ve şekil bakımından geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Korkmaz yemek takımı geçmişten bugüne uzanan deneyim ile hazırlanmaktadır. İster ikramlarınızda ister yemeklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kişi sayısına ve fiyat aralığınıza bağlı farklı parçadaki ürünlere sahip olabilirsiniz. Peşin fiyatlarına özel ödeme planları ile yeni evlenileceklere fırsat sağlamaktadır. Jumbo Yemek Takımı modelleri birbirinden oldukça farklıdır. Her zevke hitap edecek özel setler bulunmaktadır. Kişi sayısına uygun yeterli parçadaki ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz. Estetik açısından oval, yuvarlak ve kare kesimler yapılmaktadır. Evinizdeki eşyalarla bile uyum sağlayacak seçenekleri bulabilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünlerde porselen, seramik ve bambu gibi ham maddeler kullanılmaktadır.

 

Davetlerinizde yemekleriniz kadar yemek takımlarınızda konuşulsun istiyorsanız porselen yemek takımı ürünlerine göz atabilirsiniz. Kütahya porselen yemek takımı içerisinde istediğiniz her ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Servis tabağı, çukur tabak, pasta tabak, kâse, kayık tabak ve çorbalık ürünlerini set halinde sahip olabilirsiniz. Sadece bununla da sınırlı değildir. Çay ve kahve fincanları, tuzluk, demlik, biberlik, şekerlik ve sütlük araç gereçlerini bile set içerisinde bulabilirsiniz. Kalabalık aile yemeklerinizde 24 parça yemek takımı sizlere yeterli olacaktır. En ince ayrıntısına kadar düşünülüp hazırlanmış takımlardır. Şıklığın ve konukseverliğin simgesi haline gelmiş Güral porselen yemek takımları ile davetleriniz daha eğlenceli hale gelmektedir. Sadeliğin, şıklığın, hareketliliğin ve daha birçok halin kusursuz halini yemek takımlarında bulabilirsiniz. Güral porselen ülkemizde birçok öncülüğe imza atmaktadır. Ürünlerin hepsi şeffaf, ışık geçirgen, zarif kesim ve oldukça dayanıklıdır. Yemek takımı 12 kişilik, 24 kişilik ve 36 kişilik olmak üzere özel olarak dizayn edilmektedir.

 

 

 

Yemek Takımı seti içinde neler var?

Yemek takımı seti içerisinde, yemek tabağı, servis tabağı, çorba kâsesi, tatlı tabağı, kayık tabak, çorba servis tabağı ve kapağı; tuzluk ve biberlik bulunmaktadır. Bazı yemek servis takımları içerisinde peçetelik de bulunur.

84 parça yemek takımı kaç kişilik?

84 parça yemek takımı 12 kişilik takımdır. Bunun içerisinde; 12 adet çukur yemek tabağı, 12 adet büyük servis tabağı, 12 adet tatlı tabağı, 12 adet çorba kâsesi bulunur. Bu hali ile 48 parça yapar. Bunun üzerine eklenen her parça ek olarak parça listesine eklenir. Örneğin çorba sunumu kâsesi 1 parça olarak sayılmaz. Bu kâsenin hem kendisi hem de kapağı olduğu için kapağı da yemek takımının parçalarına dâhil edilir. Bu şekilde kayık tabak, servis tabakları, çorbalık, tuzluk, karabiberlik, peçetelik gibi ek parçalar ile 84 parçalık yemek takımı oluşturulur.

60 parça yemek takımı kaç kişilik

60 parça yemek takımı 12 kişilik günlük kullanım yemek takımı olarak bilinmektedir.

32 parça kahvaltı takımında neler var?

32 parça kahvaltı takımı 6 kişilik takımdır. Bunun içerisinde ye alan parçalar aşağıda belirtilmiştir.

  • 6 adet kahvaltı servis tabağı
  • 6 adet çay fincanı
  • 6 adet çay fincan tabağı
  • 6 adet çay kaşığı
  • 4 adet reçellik
  • 2 adet peynir tabağı
  • Tuzluk ve biberlik birer parça olmak üzere toplam 2 adet

 

Ayrıca Kütahya Porselen 62 parça yemek takımı modeli en çok satanlar arasındadır.

 

 

Hangi yemek takımı kaliteli?

Yemek takımlarının kalitesi farklılık göstermektedir. En ok tercih edilen ürünler en kaliteli olanlardır. Karaca markası ve Bernardo markası en çok tercih edilen yemek takımları arasında yer almaktadır. Kalite ve fiyat doğru orantılı şekilde ilerlemektedir.

Mutfaklarınızda kullanacağınız birbirinden şık ankastre fırın modelleri Taşpınar farkıyla sizlerle!