Omlet/Sahan Set

En uygun ve Kaliteli Omlet/Sahan Set çeşitleri Taşpınar.com' da. Omlet/Sahan Set Modellerini, Detaylarını İncelemek ve Satın Almak İçin Hemen Tıklayın.

Markalar
Fiyat Aralığı
0,00 TL
3.357,00 TLKahvaltı sofraların olmazsa olmazı omletlerdir. Lezzetli omletlerinizi Korkmaz omlet seti ile yapabilirsiniz. Kalitesi ve şık ürünleri ile mutfağınızın vazgeçilmez pişirme aracı olacaktır. Sadece kahvaltılarda değil akşam yemeklerin özel soslarını da ürünlerimizle hazırlayabilirsiniz. Omlet seti içerisinde 6 parça bulunmaktadır. Bütün parçalarda 18 /10 Krom ve Nikel karışımı paslanmaz çelik malzemeleri kullanılmaktadır. Ürünlerin tabanında üç katlı indüksiyon malzeme kullanılmaktadır. Uzun süre boyunca kararma ve çizilme olmadan kullanabilirsiniz. Korkmaz imzalı çoğu ürünlerimizde olduğu gibi bu setlerimizde de Solar Base Sistem bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde zaman ve enerji tasarrufunu maksimum sağlayabilirsiniz. İsteğinize uygun farklı renklerini inceleyebilirsiniz.

 

Omlet Sahan Seti Nedir?

 

Hayatın lezzetini korkmaz sahan seti ile çıkarabilirsiniz. Kullanım amaçlarına göre granit sahan seti ve çelik sahan seti bulunmaktadır. Granit sahan modellerimizde istediğiniz ebatlara uygun farklı seçenekler bulunmaktadır. Sadece sabahları değil dilediğiniz öğünlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz sayesinde farklı yemekleri de daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Arta kalan yemeklerinizi saklama kabı amaçlı da kullanabilirsiniz. Farklı ebatlardaki ürünlerle saklama sorununu kolaylıkla çözebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızda ve buzdolaplarınızda size ait yer kalmaktadır. Sahan seti granit ürünlerimiz mutfakta daima sağ kolunu olacaktır. Üretim sırasında özel işlemler sayesinde yüksek sıcaklıklara ve sert düşmelere karşı dayanıklıdır. Granit sahan ürünlerinin iç ve dış yüzeylerinde yemek artıkları yapışmamaktadır. Tam kararında yağ kullanarak daha sağlıklı yemekler pişirebilirsiniz. Ayrıca bu özelliği bakımından çok kolay temizlenmektedir.

OMS Granit Sahan Seti

 

Sahan seti çelik ürünlerimiz oldukça pratik ve kullanışlıdır. Polisajlanmış dış yüzeyi sayesinde uzun yıllardır parlaklığını korumaktadır. Farklı boyutlardaki çelik sahan ürünlerini tek bir set halinde bulabilirsiniz. Kormaz güvencesi ile üretilen muhteşem sete uygun fiyatlı sahip olabilirsiniz. Homojen ısı iletimi sağlayan taban sayesinde omletleriniz ve yemekleriniz uzun süre sıcak kalabilecektir. İndüksiyon ocak dâhil her türlü ocakta rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanıcıları rahat ettirebilmek için ayrıntılar kapaklarında da düşünülmüştür. Ergonomik tutuş ve el yakmayan kulp ve tepeleri sayesinde rahat kullanabilirsiniz. Temizleme sırasında sert metal fırçalar, ovalama ve ağır içerikli deterjanlar kullanmanız gerekmemektedir. Dış yüzeyinde su ve parmak izi lekeleri tutmamaktadır.

 

Kahvaltı sofralarında sunum amaçlı kullanmak isterseniz 3’lü sahan seti seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ürünleri kullanacağınız kişi sayısına göre farklı ölçülerde seçebilirsiniz. Küçük bir aile iseniz 16 cm, 18 cm ve 20 cm ebatlı sahan seti tercih edebilirsiniz. Eğer Pazar kahvaltılarınız için özel bir set istiyorsanız 18 cm, 20 cm ve 22 cm gibi geniş ölçüdeki setleri alabilirsiniz. Tek kişilik porsiyon pişirme ve artan yemeklerinizi saklamak için arıyorsanız daha küçük ürün seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Set içerisinde bulunan tüm ürünlerde yüksek ısıya dayanıklı silikon dış kaplama yapılmaktadır. Ürünlerimizin hepsini bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Su, zaman ve enerjiden tasarruf ederek geleceğe umutla bakabilirsiniz.

 

Omlet Sahan Seti Ne İçin Kullanılır?

 

Omlet sahan setleri için çelik mutfak gereçleri kullanılmaması gerektiği söylenmektedir. Korkmaz omlet sahan takımı bu kalıplaşmış aktiviteleri hayatınızdan çıkarmaktadır. Dilediğiniz araç gereçlerle tüm hünerlerinizi rahatlıkla sergileyebilirsiniz. Omletlerinizi yaparken ekstradan set için hangi ürünleri kullansam diye düşünmezsiniz. Ürünler çizilmeye karşı dirençli ürünlerle kaplanmaktadır. Ürünler sadece kullanıcıların rahatlığına özel olarak tasarlanmamaktadır. Üretim aşamasında çevre ile dost teknolojisi bulunmaktadır. Geri dönüşüm ile kazanabilen materyaller kullanılarak çoğu firmaya öncü olmaktadır. PFOA, kurşun, kadyum gibi zararlı maddeler kesinlikle içermemektedir. Pişirme sırasında zehirli gaz çıkışını büyük bir ölçüde önlemektedir. Korkmaz tescilli her ürünümüzde olduğu gibi omlet set ürünlerimizde de uzun ömürlü kullanım vaat etmektedir.

Yılın en şık güveç seti modelleri sizlerle!